Strona główna » Ciuchowisko – wymieniaj wszystko!

Ciuchowisko – wymieniaj wszystko!

przez PewnaPani
0 komentarz

Na czym to polega? Jest wspólna góra ubrań na która kładziemy wszystkie przyniesione rzeczy. Wówczas kiedy trafią na stertę ubrań, tracą one właściciela. Z uwagi na to, że nie posiadają właściciela, może przygarnąć je każdy. Prawda, że proste?


U wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieła, przy okazji posłuchać miłej muzyki w przyjaznej atmosferze.

Wszelkie ubrania, które nie nabędą właściciela podczas imprezy, trafią do osób najbardziej potrzebujących, tym razem najprawdopodobniej będzie to fundacja Nieobojętny Warszawiak.


Rzeczy, które zostały po ostatnich trzech edycjach Ciuchowiska zostały przekazane do Fundacji Praw Dziecka, tak więc warto także taką formą pomóc tym, którzy tego potrzebują.

""Na miejscu odbędzie się także zbiórka darów żywnościowych dla polskich kombatantów mieszkających na Kresach. Można przynosić dla nich:
– kawę rozpuszczalną i mieloną,
– herbatę,
– kakao,
– olej,
– makaron,
– cukier,
– owoce w puszce,
– ciastka, bakalie,
– czekoladę.

Porozumieliśmy się z tą fundacją, że w kwietniu prześlemy do nich zebrane na Ciuchowisku dary.
 
Wystawców, którzy chcieliby stanąć u nas ze swoim stoiskiem prosimy o kontakt na adres e-mail: ciuchowiskowymianaubran@gmail.com.

Impreza odbędzie się 6 kwietnia w klubie Arytmia na ul Sandomierskiej 13 (300 metrów od stacji Metro Pole Mokotowskie)

Wymieniamy: Ciuchy, dodatki, zabawki, książki, cd i wszelakie przedmioty użytkowe: )

Wejście: 5zł

 

Od Redakcji PewnaPani.pl:

Nasz portal kolejny raz patronuje coraz bardziej popularnym wydarzeniu, jakim jest Ciuchowisko. Kolejna już odsłona akcji wymiany ubrań z dnia na dzień staje się coraz bardziej powszechna wśród kobiet, ponieważ takie akcje organizowane są coraz częściej w każdym zakątku Polski. Każdorazowo akcja wspomaga wybrane fundacje, dzięki czemu mogą pomagać większej ilości podopiecznych.

 

Na Ciuchowisku można przynieść wszystko co tylko kryje się pod nazwą odzież, ale także książki  czy zabawki, z których nasze dzieci już wyrosły. Zalet takiej wymiany jest wiele i można by długo wyliczać, ale najważniejsze to pozbycie się rzeczy, które straciły już dla nas wartość, ale mogą otrzymać drugie życie. Jak poinformowali organizatorzy, podczas tej odsłony zbierana będzie także żywność, dlatego gorąco zachęcamy do pomagania oraz zapraszamy na wydarzenie!

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie