Strona główna » Kilka cennych wskazówek, jak wybrać dobrego DJ-a na wesele

Kilka cennych wskazówek, jak wybrać dobrego DJ-a na wesele

przez PewnaPani
0 komentarz

""

    DJ na wesele nie tylko odpowiada za dobrą oprawę muzyczną uroczystości, ale również za panującą na sali weselnej atmosferę oraz dobry humor przybyłych biesiadników. Zanim jednak rozpoczniemy jego poszukiwania, zastanówmy się, jakie są nasze oczekiwania, a z pewnością ułatwi nam to podjęcie ostatecznej decyzji. Tym bardziej, że kiepska muzyka jest w stanie popsuć nawet najlepiej zaplanowane – pod kątem logistycznym – przyjęcie. A zatem zanim podpiszemy wiążącą obie strony umowę, postaramy się bliżej poznać osobę, która będzie dbała o dobry nastrój wesela.

 

 

Poznajcie się


Zanim jednak zdecydujemy się na wynajęcie określonego DJ na wesele, postarajmy się sprawdzić, jaki jest jego styl. Chodzi przede wszystkim o zbadanie jego preferencji, czy obraca się w kręgu jednego gatunku muzycznego, czy raczej jest elastyczny w stosunku do oczekiwań narzeczonych. Optymalnie byłoby trafić na osobę, która zechce zagrać to, czego akurat będą chcieli młodzi.

 

Jaka muzyka?


Wielu DJ-ów oferuje swoim klientom stworzenie listy piosenek, które mają pojawić się na przyjęciu weselnym, a także wykaz tych, których absolutnie ma na nim nie być. Jeśli wybrany przez nas muzyk takiej opcji nie proponuje, wówczas warto byłoby się zastanowić nad poszukaniem innego. W końcu chyba nikt z nas nie chciałby się prosić o swoje ulubione piosenki na tak wyjątkowym przyjęciu, jakim jest bez wątpienia wesele.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest utworzenie listy piosenek przeznaczonych do tańca, a także tych, które miałyby się pojawić podczas spożywania posiłków. Takie kwestie warto ustalić wcześniej niż na przyjęciu weselnym oglądać niezadowolone miny przybyłych gości.

 

Muzyk z krwi i kości


Dobry DJ na wesele to taki, który oprócz umiejętności mechanicznego odtwarzania muzyki zna się również na ich miksowaniu. W ten sposób zyskamy łrancję, że zebrani na sali biesiadnicy będą bawić się wspaniale do samego rana.

Cenną wskazówką przy wyborze http://dj-wodzirej-na-wesele.pl/ jest oczywiście jego polecenie przez rodzinę czy znajomych. Nie mniej jednak, cały czas musimy pamiętać, że to jest nasze wesele i to my powinniśmy wybrać takiego muzyka, którego styl oraz osobowość spełni nasze oczekiwania.

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie