Kobieta

Dzisiaj jest 23.07.2018. Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

Kryzys małżeński

Po kilku lub kilkunastu latach małżeństwa,  wydaje nam się że już nic nie musimy robić w związku aby "istniał".

Wstajemy rano, zakładamy dziurawe dresy w których kolana wyprzedzają nasze nogi, luźną koszulkę z plamami po wczorajszym kotlecie, skarpetki w kwiatuszki i w takowym stroju snujemy do łazienki aby dodać trochę animuszu do swojej anty stylizacji. Kucyk będzie odpowiedni w taki upalny dzień. Najlepiej jak w ogóle nie używamy grzebienia, tylko palcami przeczesujemy tygodniowe kołtuny i formujemy luźny kucyk nie zważając czy jest po środku głowy czy może bardziej przy prawym uchu.

Szurającym krokiem wchodzimy do kuchni aby zrobić niedzielne śniadanie dla swego wybranka i wspólnych latorośli. Czasem dobrze jest pobyć z mężem sam na sam więc siadamy razem na kanapie, włączamy telewizor zarzucamy na małżonka nogę która bardziej przypomina swoim wyglądem nogę Tarantuli. Machając uwodząco skarpetką w kwieciste wzory z której wystaje paluch do połowy pomalowany czerwonym lakierem. Romantyczne oglądanie bez tony czekoladek to nie to samo. W takowej pozycji, obżerając się czekoladą podczas śmiesznych sytuacji w filmie dodajmy dla urozmaicenia puszczenie bąka i szeroki czekoladowy uśmiech do swojego wybranka.

Masz dziś ochotę na seks? Bo nie wiem czy się golić! Kończ szybciej, bo za chwilę zaczyna się mój serial! Czy waszym zdaniem uwodzenie własnego męża nie jest już konieczne? Czy rozkochanie swojego wybranka z dnia dzień nie będzie bardziej ekscytujące.

Mężczyźni co raz częściej mają na boku koleżanki z którymi czują się jak mężczyźni a nie jak mężowie tarantuli. Aby uniknąć w związku zdrady, rutyny i wypalenia musimy przede wszystkim uwodzić swojego mężczyznę jak byśmy dopiero co go poznawały.

Nie wykładajmy wszystkiego na stół, bądźmy czasem tajemnicze, nie dostępne, zaskakujące. Rano wychodząc z łóżka, owińmy się prześcieradłem i kusząco zaprośmy do wspólnej kąpieli. Z łazienki wychodzimy jako drugie i to po dłuższej chwili w pełnym makijażu i schludnym ubraniu. Zapewniam, że śniadanie będzie już na stole.

Po południu wyjdźmy z mężem na spacer czy nawet spędźmy je przed telewizorem, ale zakładając nogę, miejmy pewność że jest gładka i nie straszy szorstkimi piętami. Zaskakujmy, wzbudzajmy zazdrość, uwódźmy codziennie.

 

Autor Magdalena Rutkowska 

 

 


ZOBACZ TAKŻE

 

 • Turystyka uzdrowiskowa Turystyka uzdrowiskowa
  Uprawiamy różne rodzaje turystyki. Jedną lubimy bardziej drugą mniej. Dziś powiemy sobie czym jest turystyka uzdrowiskowa.   Turystyka uzdrowiskowa to zorganizowana [...]
 • Mleczko pszczele – dla kobiety Mleczko pszczele – dla kobiety
      Mleczko pszczele, choć znane od setek lat, dopiero niedawno zaczęło pojawiać się na polskim rynku. W internecie można znaleźć coraz więcej informacji na jego temat, [...]
 • Aborcja- nie chcesz, nie rób Aborcja- nie chcesz, nie rób
  Ostatnimi czasy w polskim społeczeństwie nieco zawrzało. Wpływ na to miała ustawa antyaborcyjna uchwalona przez sejm RP. Ustawa ta spotkała się z jakże fatalnym odbiorem ze strony setki [...]
 • Placebo - leczenie siłą woli? Placebo - leczenie siłą woli?
      Placebo jest substancją biochemicznie nieczynną, która powoduje poprawę zdrowia pacjenta. Działanie jest zupełnie obojętne, podawane w charakterze terapii, aby [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Turystyka uzdrowiskowa
 
Uprawiamy różne rodzaje turystyki. Jedną lubimy bardziej drugą mniej. Dziś powiemy sobie czym jest turystyka uzdrowiskowa.   Turystyka uzdrowiskowa to zorganizowana [...] czytaj więcej »