Strona główna » Porady z szuflady

Porady z szuflady

przez PewnaPani
0 komentarz

""

Plamy na pułkach w lodówce? Rdza? Tłusty piekarnik i wiele innych? Już dziś specjalnie dla Was porady z szuflady!

 

Dziś pięć porad dla pewnych kobiet, oto i one:

 

1)Owijając półki w lodówce, folią spożywczą nie musisz martwić się o to gdy coś się wyleje. Zwyczajnie ściągasz brudną folię i zakładasz kolejną.


2)Gdy masz problem z rdzą w łazience, idealnym rozwiązaniem będzie gdy przetrzesz skorodowane miejsca połową cytryny, posypaną solą. Po chwili wystarczy przetrzeć szmatką i po rdzy ani śladu.


3)Wewnętrzną stroną skórki od banana, przetrzyj liście roślin w domu. Banan zawiera w sobie dużo potasu, dzięki temu nawieziesz roślinę a przy okazji liście będą pięknie lśniły.


4)Do miski wsyp dwie łyżki sody oczyszczonej i pół szklanki ciepłej wody. Do roztworu wrzuć srebrną biżuterię (zostaw na kilka godzin) przetrzyj je miękką szmatką i podziwiaj swoją nową srebrną biżuterię.


5)Soda oczyszczona plus ocet to idealny środek czyszczący. Możesz umyć nim zarówno tłusty piekarnik jak i usunąć zacieki na umywalce. Papkę z sody z octem pozostawiamy na kilka chwil, po czym zmywamy ciepłą wodą.


Już jutro nowe szufladkowe porady!


 

Magdalena Rutkowska

 

 


Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie