Strona główna » Śnieżnobiały uśmiech – to prostsze niż myślisz

Śnieżnobiały uśmiech – to prostsze niż myślisz

przez PewnaPani
0 komentarz

""

   Żyjemy w czasach, gdzie przykłada się szczególną uwagę do wyglądu zewnętrznego. Spoglądając na twarz drugiej osoby, niemal od razu zwracamy uwagę na stan jej uzębienia. Nie u wszystkich jest ono takie, jak być powinno. Wcale nie trzeba wielkich nakładów, by zadbać o nie w należyty sposób. Wystarczy jedynie zastosować się do prostych zasad, by znów promieniować w towarzystwie czarującym uśmiechem.

 

Niezbędne minimum

 

   Co do zasady każdy dzień rozpoczynamy wizytą w łazience, gdzie wykonujemy czynności określane mianem porannej toalety. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednich środków, które bez problemu zakupimy w pobliskiej drogerii. Dobra pasta do zębów niekoniecznie musi kosztować przesadnie dużo. Przed wrzuceniem konkretnej tubki do sklepowego koszyka warto zapoznać się z jej składem. Nieprzypadkowo też wyróżnia się pasty przeznaczone dla dzieci oraz dla starszych. Te pierwsze najczęściej pozbawione są fluoru, gdyż jego obecność jest niewskazana w produktach dla najmłodszych. Żeby utrzymać świeżość w jamie ustnej potrzebna nam będzie jeszcze odpowiednia szczoteczka do zębów. Te różnią się od siebie przede wszystkim stopniem twardości. Im ma się bardziej wrażliwe dziąsła, tym miększe powinny być końcówki. W ten sposób uniknie się ewentualnych podrażnień, które mogą prowadzić np. do krwawienia.

""

łrantowany sukces

 

    Chcąc mieć bielsze zęby, wcale nie trzeba od razu udawać się na jakiś specjalny i kosztowny zabieg do dentysty. Należyta, codzienna ich pielęgnacja może przynieść równie dobre efekty. Najlepiej byłoby wykonywać szczotkowanie każdym posiłku. To sposób na szybkie pozbycie się osadu, który z czasem trudniej jest usunąć. W przypadku samej pasty, warto zdecydować się na stosowanie takiej, która określana jest mianem wybielającej (np. Colgate). Dzięki specyficznej zawartości pozwala uzyskać naprawdę dobre efekty przy znikomym wysiłku. W końcu i tak każdy myje zęby, a przy okazji może je wybielić. Odpowiednie rezultaty zauważalne będą już po kilku dniach. Tym sposobem każdy może promieniować uśmiechem, który zrobi doskonałe wrażenie w towarzystwie.

 

    Swego rodzaju mania dbania o własny wygląd przynosi także wiele dobrych efektów. Wiele osób dużo chętniej szczotkuje zęby, co daje nie tylko efekty wizualne, ale pozwala także zachować zdrową jamę ustną. Tym sposobem do dentystów udajemy się częściej jedynie na zwykłą kontrolę, a nie na plombowanie. Przy okazji nie trzeba już kryć uśmiechu, który niczym nie różni się od tego, jaki możemy dostrzec u aktorów na ekranie amerykańskiej produkcji kinowej.

 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie