Strona główna » Stała ochrona przed wszawicą głowową – Hedrin Ochrona

Stała ochrona przed wszawicą głowową – Hedrin Ochrona

przez PewnaPani
0 komentarz

Jak skutecznie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu wszawicy głowowej w XXI wieku? Mimo rozwoju technologicznego świata uciążliwe pasożyty – wszy, wciąż są poważnym problemem, który dotyczy wszystkich kontynentów, stref klimatycznych i populacji. Rodzice maluchów często stykają się z nim w przedszkolach i szkołach.

""
Na rynku pojawił się nowy rewolucyjny produkt – HEDRIN OCHRONA, który zapewnia stałą ochronę przed wszawicą głowową. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi. Należy go stosować regularnie zwłaszcza u dzieci w przypadkach, gdy istnieje zwiększone ryzyko zarażenia wszami: wspólne zabawy, nocowanie u znajomych czy powrót do szkoły po wakacyjnych wyjazdach.

Z pomocą idzie HEDRIN OCHRONA, skuteczny preparat wykorzystywany w profilaktyce wszawicy głowowej, który właśnie pojawił się w sprzedaży. – HEDRIN OCHRONA zabezpiecza przed rozwinięciem wszawicy głowowej, uniemożliwia wykluwanie się wszy z jaj oraz zabija pasożyty, które znajdują się już na włosach. Składnikiem aktywnym preparatu jest 1% Aktivdiol – tłumaczy Eliza Fabijańczyk, Product Manager w firmie Solpharm. To produkt łagodny, dlatego można z niego korzystać już w przypadku niemowląt od 6 miesiąca życia przez dowolny okres czasu. Preparat ma formułę sprayu, dzięki czemu jest łatwy w użyciu, a aplikacja na suche bądź mokre włosy nie sprawia żadnego problemu. "Nie wymaga spłukiwania, a dodatkowo pielęgnuje włosy podobnie jak odżywka i uławiając ich rozczesywanie" – dodaje Eliza Fabijańczyk. Aby uchronić maluchy przed ryzykiem zarażania wszami, wystarczy go nakładać jedynie dwa razy w tygodniu. Ponadto, jego owocowy zapach jest w pełni akceptowany przez dzieci i rodziców.

Warto o nim pamiętać przy okazji wycieczek szkolnych, wakacyjnych wyjazdów czy powrotu uczniów do szkoły we wrześniu, czyli we wszystkich tych sytuacjach, gdy rośnie ryzyko zarażenia. Szczególnie w okresach, gdy w szkole wykryto przypadki wszawicy głowowej.

""

Produkt dostępny jest w cenie ok. 29 PLN za 120 ml.

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie