Kobieta

Dzisiaj jest 18.06.2021. Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013

Wielkimi krokami zbliża się 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 13 stycznia! W tym roku cel jest nieco inny niż zwykle, ponieważ orkiestra gra nie tylko dla najmłodszych, ale także dla seniorów. Tegoroczna akcja będzie organizowana pod hasłem "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów".

Ten finał będzie się o tyle różnił od poprzednich, że pieniądze zebrane podczas 21 finału zostaną podzielone po równo. Pierwsza połowa zostanie wykorzystana na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, druga natomiast na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Od 10 października 2012 roku trwają zgłoszenia sztabów, organizatorów imprez. W serwisie Allegro można spotkać się z aukcjami, z których całkowity zysk zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Do akcji włączają się niemal wszyscy - zbierają pieniądze, przekazuję przedmioty na aukcje, pomagają w organizacji happeningów i wrzucają pieniądze do orkiestrowych puszek. Warto w tym dniu podzielić się tym co mamy, bo cel jest szczytny. Oprócz dzieci, dla których pomoc jest bardzo potrzebna, warto pamiętać także o osobach starszych, ponieważ prędzej czy później każdy z nas stanie się seniorem.


Jako, że każdy chce pomóc i włączyć się do akcji, portal PewnaPani.pl także bierze udział w akcji! Z naszej strony proponujemy miesięczną emisję reklamy w górnej części witryny, z której zysk w całości zostanie przekazany dla WOŚP! Naszą aukcję można znaleźć w serwisie WOŚP.Allegro.pl pod adresem: https://aukcje.wosp.org.pl/reklama-w-portalu-dla-kobiet-pewnapani-pl-i702333.

Licytację zaczęliśmy od przysłowiowej złotówki, a im więcej uda się zebrać, tym bardziej będziemy się czuć spełnieni!


Zapraszamy do licytacji!

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Rośliny iglaste w ogrodzie - które z nich są łatwe w uprawie? Rośliny iglaste w ogrodzie - które z nich są łatwe w uprawie?
      Drzewa i krzewy iglaste to wspaniała ozdoba naszych ogrodów, nie wymagająca częstej pielęgnacji, a mimo to bardzo efektowna. Rodzime gatunki bez problemu przyjmują [...]
 • Sukienki koronkowe na lato Sukienki koronkowe na lato
  Koronka kojarzy się nie tylko z delikatnym materiałem, seksapilem, ale także z luksusem. Dlatego każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną rzecz wykonaną z [...]
 • Kłopoty w raju Kłopoty w raju
  Według badań brytyjskich naukowców przeciętna para kłóci się 312 razy w ciągu roku, co po niezbyt skomplikowanej kalkulacji, daje Nam niecałe 2 miesiące spokojnych i [...]
 • Szał wyprzedaży - kilka porad, jak się nie dać nabrać Szał wyprzedaży - kilka porad, jak się nie dać nabrać
  Koniec sezonu to czas, kiedy ze sklepowych okien po oczach biją napisy: WYPRZEDAŻ czy SALE. Wchodząc do każdego sklepu w dużym centrum handlowym widzimy, że promocje, obniżki zachęcają do [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Rośliny iglaste w ogrodzie - które z nich są łatwe w uprawie?
 
    Drzewa i krzewy iglaste to wspaniała ozdoba naszych ogrodów, nie wymagająca częstej pielęgnacji, a mimo to bardzo efektowna. Rodzime gatunki bez problemu przyjmują [...] czytaj więcej »