Strona główna » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013

przez PewnaPani
0 komentarz

Wielkimi krokami zbliża się 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 13 stycznia! W tym roku cel jest nieco inny niż zwykle, ponieważ orkiestra gra nie tylko dla najmłodszych, ale także dla seniorów. Tegoroczna akcja będzie organizowana pod hasłem "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów".

Ten finał będzie się o tyle różnił od poprzednich, że pieniądze zebrane podczas 21 finału zostaną podzielone po równo. Pierwsza połowa zostanie wykorzystana na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, druga natomiast na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Od 10 października 2012 roku trwają zgłoszenia sztabów, organizatorów imprez. W serwisie Allegro można spotkać się z aukcjami, z których całkowity zysk zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do akcji włączają się niemal wszyscy – zbierają pieniądze, przekazuję przedmioty na aukcje, pomagają w organizacji happeningów i wrzucają pieniądze do orkiestrowych puszek. Warto w tym dniu podzielić się tym co mamy, bo cel jest szczytny. Oprócz dzieci, dla których pomoc jest bardzo potrzebna, warto pamiętać także o osobach starszych, ponieważ prędzej czy później każdy z nas stanie się seniorem.

Jako, że każdy chce pomóc i włączyć się do akcji, portal PewnaPani.pl także bierze udział w akcji! Z naszej strony proponujemy miesięczną emisję reklamy w górnej części witryny, z której zysk w całości zostanie przekazany dla WOŚP! Naszą aukcję można znaleźć w serwisie WOŚP.Allegro.pl pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/reklama-w-portalu-dla-kobiet-pewnapani-pl-i702333.

Licytację zaczęliśmy od przysłowiowej złotówki, a im więcej uda się zebrać, tym bardziej będziemy się czuć spełnieni!

Zapraszamy do licytacji!

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie