Strona główna » Aplikacja ciążowa – Asystent ciąży

Aplikacja ciążowa – Asystent ciąży

przez PewnaPani
0 komentarz
Wiele kobiet, które odkryły na teście ciążowym dwie kreski pragnie dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego stanu oraz stadium rozwoju maluszka. Bardzo przydatne w tym zakresie są aplikacje ciążowe dostarczające dużej dawki wiedzy oraz oferujące inne funkcje. Aplikacja Asystent ciąży jest oprogramowaniem stworzonym przy współpracy z położną i wydaje się idealnym wyborem na okres oczekiwania na dziecko.
Asystent ciąży – informacje o aplikacji
 
Asystent ciąży to bezpłatna aplikacja, którą możesz pobrać ze Sklepu Play czy AppStore. W wyszukiwarkę aplikacji wpisz Asystent ciąży i wybierz ikonkę pomarańczowo-szarego serduszka. Obecnie aplikacja została pobrana ponad 100 000 razy, co świadczy o zaufaniu wielu przyszłych mam. Warto zainstalować go na komórce i sprawdzić, jakie funkcje oferuje. Tutaj możesz zapoznać się ze stroną twórców https://asystentciazy.pl/. Znajdziesz tam dodatkowe informacje o apce.
 
Informacje od dziecka
 
Każdy tydzień ciąży to nowe zmiany w ciele kobiety i kolejne etapy rozwoju malucha. Twoje dziecko regularnie będzie Ci przysyłać informacje o sobie, o aktualnych osiągnięciach i umiejętnościach. Dowiesz się również, jaka jest przybliżona waga i długość płodu. Aplikacja Asystent ciąży poinformuje Cię również jakie procesy zachodzą w tym momencie w organizmie kobiety, jakie dolegliwości mogą pojawić się w nadchodzącym tygodniu i jak najlepiej sobie z nimi poradzić. Dodatkowo aplikacja na bieżąco wskazuje, w którym jesteś tygodniu i ile dni zostało do porodu.
 
Przed wizytą u lekarza
 
Asystent ciąży oferuje funkcję zapisywania wagi i ciśnienia przed wizytą u lekarza. Dysponuje kalkulatorem, który przewiduje wagę ciężarnej na dany tydzień. Możesz regularnie podawać ilość kilogramów. Od razu uzyskasz informację zwrotną, czy aktualna waga jest prawidłowa. Takie zapiski są niezbędne dla lekarza prowadzącego. Również ciśnienie w ciąży różni się od typowego dla danej kobiety. Zarówno nieznacznie obniżone ciśnienie, jak i odrobinę podwyższone są normalne. Wahania ciśnienia zależą od wielu czynników, między innymi od masy i ilości ruchu w ciągu dnia. Jednak większe zmiany ciśnienia powinny być konsultowane z położnikiem, gdyż mogą doprowadzić do komplikacji ciąży i porodu. Funkcja zapisywania ciśnienia jest niezwykle przydatna, ponieważ pozwala lekarzowi określić prawidłowość otrzymanych wyników.
 
Ciekawe informacje, aktualne promocje
 
Asystent ciąży umożliwia dostęp do bazy artykułów poruszających tematy związane z ciążą, porodem i dbaniem o noworodka. Wystarczy zainstalować apke i każdego dnia będziesz mogła przeczytać informacje dotyczące Twojego tygodnia ciąży oraz dowiedzieć się więcej o czekających Cię wyzwaniach. Znajdziesz tu również wywiady z położną lub innymi mamami. Asystent ciąży przypomni Ci o niezbędnych badaniach, które powinnaś wykonać w kolejnych trymestrach. Pod artykułami możesz również zostawić komentarz lub zadać pytanie. Odpowie na nie doświadczona położna lub inna kobieta, która miała podobny problem. Poza tym, aplikacja Asystent ciąży wyświetla aktualne promocje z produktami dla mamy i jej dziecka. Dzięki pobraniu kodów promocyjnych możesz w polskich sklepach dokonać zakupów w obniżonej cenie.
 
Ranking imion
 
Jakie wybrać imię dla Waszego dziecka? Z pewnością jest to temat często poruszany przez cały okres ciąży. Asystent ciąży dysponuje listą imion z podziałem na płeć. Spośród kilkudziesięciu propozycji z pewnością wybierzesz odpowiednie imię dla maluszka! Te, które najbardziej Ci się spodobają możesz oznaczyć serduszkiem i w ten sposób ograniczyć listę. Jeśli zdecydujesz się na konkretne imię to wprowadź je do ustawień. Od tej pory Twoje dziecko będzie miało już imię w aplikacji.
 
Warto zainstalować aplikację Asystent ciąży i sprawdzić, co oferuje. Ten bezpłatny wspomagacz jest przydatny podczas całej ciąży. Gromadzi niezbędne informacje i dostarcza ciekawych treści. Oprócz tego możesz dołączyć do społeczności kobiet skupionej wokół aplikacji i czerpać jeszcze więcej radości ze swojego stanu.
 
Źródło: Artykuł partnerski

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie