Strona główna » Dodaj produkty WSP Społem do świątecznej listy zakupów

Dodaj produkty WSP Społem do świątecznej listy zakupów

przez PewnaPani
0 komentarz

""

 

 

Już niedługo przygotowania do świąt ruszą pełną parą. W związku z tym, warto chwilę wcześniej pomyśleć o liście wielkanocnych zakupów i obowiązkowo dopisać do niej tradycyjne wyroby WSP Społem!

 

 

W pierwszej kolejności, w świątecznym wykazie powinny znaleźć wysokiej jakości produkty. Dzięki temu, mamy pewność, że smak wielkanocnych potraw będzie wyśmienity, a my zbierzemy liczne pochwały od zaproszonych gości.

Tradycyjne dodatki

Potrawy z dodatkiem majonezów, sosów i chrzanów to nieodłączny elementem świątecznych przyjęć. Dlatego jeśli w trakcie gorączki wielkanocnych przygotowań nie znajdziemy czasu na ich własnoręczne przyrządzenie, warto skorzystać z oferty Wytwórczej Spółdzielni Pracy „Społem”, której produkty wytwarzane są od wielu lat według niezmiennych, domowych receptur.

Majonez Kielecki będzie stanowił niezawodne uzupełnienie smaku sałatek oraz przekąsek przygotowanych na bazie jaj. Gładka, kremowa konsystencja wyrobu oraz wyselekcjonowany skład sprawią, że dania przygotowane z jego dodatkiem będą po prostu… wyjątkowe!

 

Chrzan Luksusowy, dzięki wysokiej, 70% zawartości korzenia chrzanu doda wędlinom, pieczonym mięsom, a także jajkom ostrego aromatu. Produkt z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom wyrazistej kuchni.

 

Tym, którzy preferują łagodniejsze smaki Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca białe Sosy Kieleckie, które świetnie wzbogacą smak tradycyjnych dań i przystawek. W ofercie producenta znajdują się trzy wersje sosów: chrzanowy, czosnkowy oraz tatarski.

 

www.wspspołem.com.pl

Cena sugerowana Majonezu Kieleckiego: 5,99 zł/ 500 ml

Cena sugerowana Chrzanu Luksusowego: 3,19 zł/ 180 g

Cena sugerowana Sosów Kieleckich: 3,89zł /250 g

Majonez Kielecki produkowany jest od 1959 roku. Był wielokrotnie nagradzany przez specjalistów z dziedziny kulinariów, organizacje konsumenckie i branżowe. Potwierdzeniem jego wysokiej jakości są m.in.: Znak „Najwyższa Jakość Quality International”, tytuł „Dobry Produkt 2010” czy godło promocyjne „Poznaj Dobrą Żywność”. W niezależnym badaniu TNS OBOP został wskazany przez Polaków jako jeden z polskich produktów, cieszący się największym uznaniem, najczęściej wybieranym  i godnym  polecenia.

 


Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie