Strona główna » ExtravaDance Party by Moda&Styl już za nami!

ExtravaDance Party by Moda&Styl już za nami!

przez PewnaPani
0 komentarz

Ponad 300 osób bawiło się w warszawskim Opera Club na ExtravaDance Party by Moda&Styl. W klimatycznych wnętrzach popularnego miejsca spotkań warszawiaków zgromadzili się miłośnicy mody, przyjaciele magazynu Moda&Styl, fani wokalnego talentu Eweliny Lisowskiej oraz wszyscy spragnieni dobrej zabawy.

 

Żadna impreza organizowana przez Bestseller Group nie może się odbyć bez akcentu modowego. Tym razem goście mieli okazję oglądać odważną, pobudzającą wyobraźnię bieliznę erotyczną firmy Anais Apparel.

"Gala"Gala

 Atrakcją wieczoru był także mini recital Eweliny Lisowskiej, finalistki X Factor, wokalistki zyskującej coraz większą popularność, m.in. dzięki hitowi „Nieodporny Rozum”. Na ExtravaDance Party wysłuchaliśmy również innych piosenek z jej debiutanckiej płyty.

"Gala

Goście imprezy mogli podziwiać najnowszą okładkę numeru jesiennego Moda&Styl, którą ozdobiło zdjęcie Marii Niklińskiej. Magazyn był dostępny w klubie dla wszystkich gości, a młoda, zdolna aktorka została poproszona na scenę przez prowadzącą imprezę Halinę Rostkowską-Niemczyk. Redaktor naczelna magazynu Moda&Styl tego wieczoru była szczególnie w centrum uwagi, w związku z przypadającymi na ten dzień urodzinami.

 

Podczas eventu goście zapoznali się z usługami najlepszych spa w Warszawie. Swoją ofertę przedstawiły salony: Metamorfoza Day Spa, Nova Group i The Pedicure Place by OPI. Możliwości skorzystania z najwyższej jakości usług zaprezentowała Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji Supradent. Partnerami Party były także renomowane hotele: Crown Piast Hotel & Park, Golf Park Lipowy Most.

 

Warto było zapoznać się z menu znakomitych warszawskich restauracji: Bravo Roberto zachęcała do delektowania się śródziemnomorskimi przysmakami, Natara reklamowała tajskie smaki, a miłośnicy doskonałej włoskiej kuchni być może nie raz wybiorą się do Pasta Nova. Z kolei Restauracja i Cukiernia Smaki Warszawy przedstawiła menu pełne tradycyjnych polskich potraw i smakołyków.

 

O dobry nastrój gości zadbały wypróbowane marki. Degustacje doskonałych hiszpańskich win przygotowała pierwsza w Polsce i w Europie Środkowo–Wschodniej profesjonalna przechowalnia wina Sarwine, a producent naturalnie mętnego soku Pyshniak serwował gościom swój sztandarowy produkt.

 

Za makijaż modelek odpowiadała firma Protea, wyłączny dystrybutor makijażu mineralnego leczniczego Jane Iredale, fryzury przygotowali styliści Hair Club. Modelki reprezentujące agencję Obsession z gracją poruszały się po wybiegu w pięknych szpilkach dostarczonych przez firmę StyleUp.pl.

 

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie wsparcie techniczne i merytoryczne firm: CenterStage – technika estradowa, studio fotografii i projektowania graficznego Newcolors Foto studio & design, studio nagrań Industrial Studio, producenta toreb reklamowych Aprint, projektantów niebanalnych fototapet – Fototapety.org oraz agencji interaktywnej Global4Net.


Wśród gości imprezy można było dostrzec m.in.: Olgę Borys, Martynę Kliszewską i Jakuba Przebindowskiego, Candy Girl, DJ Adamusa, Karola Strasburgera z małżonką, Szymona Wydrę z partnerką.

"Gala"Gala
 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie