Strona główna » Piękne rzęsy bez tuszowania? Nie ma problemu.

Piękne rzęsy bez tuszowania? Nie ma problemu.

przez PewnaPani
0 komentarz

Chyba każda kobieta chciałaby mieć piękne rzęsy, bez codziennego malowania ich. Od pewnego czasu jest to możliwe ponieważ wiele salonów kosmetycznych ma w swoich usługach zabieg przedłużania rzęs. Jest kilka metod przedłużania rzęs, jednak najpopularniejszą jest metoda 1:1, czyli do każdej naturalnej rzęsy za pomocą specjalnego kleju zostaje doczepiona rzęsa (najczęściej jedwabna). Utrzymują się one od 6 do 8 tygodni ponieważ, tyle właśnie trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy.  Po upływie tego czasu powinniśmy udać się do kosmetyczki na uzupełnienie braków. Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 daje więc bardzo trwałe efekty, jest bezbolesny i nieszkodliwy dla zdrowia. Doczepianie rzęsy mają różną długość i grubość. Kosmetyczka dobiera je w zależności od tego jaki efekt chce otrzymać klientka. 

""

Karnawał jeszcze się nie skończył dlatego można zdecydować się na odważniejszy look i wybrać dłuższe rzęsy bądź też kolorowe (takie też są dostępne) by otrzymać jeszcze bardziej spektakularny efekt. Możemy też zdecydować się na rzęsy o średniej długości, wtedy otrzymamy bardzo naturalny efekt. Rzęsy będą ładnie wydłużone i podkręcone. Takie rzęsy z powodzeniem możemy nosić na co dzień  (uwierzcie mi że robi tak wiele kobiet). Dzięki temu codziennie rano gdy spojrzymy w lustro zobaczymy piękne, bardzo widoczne rzęsy których nie trzeba już malować tuszem. 

"" Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw możemy korzystać z sauny czy basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem beztłuszczowym. Nie powinno się jednak używać kosmetyków wodoodpornych, bo w mleczkach i preparatach do demakijażu wodoodpornych kosmetyków zawarte są  tłuszcze które rozpuszczają klej i rzęsy mogłyby się odkleić. Na taki  zabieg z powodzeniem mogą  pozwolić sobie osoby noszące szkła kontaktowe, jedynie przez przystąpieniem do zabiegu należy zdjąć soczewki.

Przedłużanie rzęs w zależności od salonu i miasta w którym zabieg zostanie wykonany kosztuje od 200 do 600 zł. Za uzupełnienie zapłacimy od 80 do 150 zł. Doczepienie rzęs trwa dość długo (ok. 2-3 godzin). Jednak warto poświęcić te kilka godzin, bo efekt jest powalający. Polecam każdemu.

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie