Strona główna » Karnawałowe szaleństwa

Karnawałowe szaleństwa

przez PewnaPani
0 komentarz

Okres karnawałowy niedawno się rozpoczął. A więc ciągle trwa. A jego koniec nastąpi dopiero we wtorek przed Środą Popielcową, która oznaczać będzie początek Wielkiego Postu i oczekiwanie na Wielkanoc. Zatem Dogie Panie okres zimowych balów i zabaw możemy uważać śmiało za otwarty!

Należy więc już pomysleć o organizacji lub rezerwacji wybranego wieczoru w ulubionym lokalu. Bo przecież gdzie będziemy bawic sie lepiej niż w tego typu miejscu w towarzystwie znajomych czy też krewnych. Nie martwiąc się o późniejsze dobrowadzenie swojego mieszkania do porządku. Zwłaszcza, że w internecie roi sie od różnego typu propozycji. Nie sztuką jest więc znaleźć idealnej, a zarazem kuszącej i odpowiadającej nam w stu procentach oferty. Dlatego już dziś przeglądanie stron internetowych w poszukiwaniu organizowanych w Waszych miejscowościach balów karnawałowych powinno ruszyć pełną parą! A będziecie miały za sobą połowe sukcesu. Ponieważ drugą, nierozerwalną częścią dobrej zabawy, która powinna iść razem w parze nie ma prawa obejść się bez przebrania ! Bo przecież każda kobieta powinna w ostatki wyglądać orginalnie. Zatem odpowiednio pasujący do osobowości kostium będzie wstanie wszsystkich zachwycić! I sprawi, że to właśnie Ty będziesz błyszczeć w świetle balowych reflektorów!

Zdając sobie z prawę, że dla wielu z Was wybranie odpowiedniego lokalu jest o wiele łatwiejsze niż dobranie idelnego kostiumu postanowiliśmy Wam pomóc! Zatem wychądząc Wam na przeciw pragniemy zaprezentować różnego rodzaju stroje, które doskonale będą pasowały na imprezę o tego typu charakterze. 

 

kostium KARTA KREDYTOWA

""

(cena ok. 121zł)


kostium SEXY BIEDRONKA

""

(cena ok. 169zł)


kostium GORÄ„CA PIRATKA 

""

(cena ok. 119zł)


kostium RZYMIANKA

""

(cena ok. 104zł)


kostium SEXY KOWBOJKA

""

(cena ok. 96zł)


kostium UROCZA PIELĘGNIARKA

""

(cena ok. 105zł)


Kostium STEWARDESSA

""

(cena ok. 129zł)


kostium PANI DOKTOR

""

(cena ok. 117zł)


kostium MADEMOISELLE

 

""

(cena ok. 136zł)

źródło zdjęć: www.partybox.pl

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie