Strona główna » Sport jest trendy !

Sport jest trendy !

przez PewnaPani
0 komentarz

Sportowe ubrania przeniesione zostały z sali gimnastycznej do codziennego/ulicznego użytku w latach osiemdziesiątych, kiedy triumfy święciły odblaskowe getry i aerobik w wykonaniu Jane Fondy. Szturmem podbiły serca fashionistek, które zamieniły szpilki na trampki, a topy na bluzy z kapturem. Styl ewoluował w następnych latach, przez skrajną przesadę kolorystyczną, plastikowe dodatki, po grung’owe inspiracje.

Dzisiaj ze sportowym stylem możemy zrobić właściwie wszystko – jeśli tylko umiejętnie skomponujemy cały strój. Macie ochotę na wygodne spodnie z dresu? Z zabawnymi szpilkami będą wyglądały ciekawie i stylowo. Tak samo bluza z kapturem  – nabierze miejskiego sznytu w zestawieniu ze spódnicą na tiulowej podszewce – a la Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”.

Poszukując inspiracji w noszeniu sportowych ubrań, warto spojrzeć na to co proponują projektanci – zarówno Stella McCartney jak i Jeremi Scott współpracujący z firmą Adidas – mają dla nas intrygujące propozycje – a to wszystko w sportowym, ale i modnym duchu.

Tekst: Joanna Kruczek
www.joannakruczek.pl

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie