Strona główna » Wyglądaj modnie w karnawale 2012

Wyglądaj modnie w karnawale 2012

przez PewnaPani
0 komentarz

Sylwester 2011/2012 przyniósł ze sobą pewien trend, który obowiązuje również w okresie karnawału. Biorąc pod uwagę fakt, że Karnawał 2012 kończy się 21 lutego, czyli za ponad miesiąc, chcemy przedstawić Wam kilka propozycji odnośnie strojów. Głównymi motywami przewodnimi w tym sezonie są cekiny, koronki, a także kropki. Jeśli chodzi o kolory to najczęściej będą się pojawiać czerwony, czarny oraz co ciekawe, złoty.

To nie koniec ciekawostek i nowości. Projektanci oraz domy mody, wychodząc na przeciw modzie ulicznej, postawili na coś innowacyjnego. To właśnie ta gałąź odzieżowej branży zainspirowała kretorów mody. Stało się tak dlatego, że w dobieraniu odzieży na co dzień, z roku na rok, jesteśmy coraz bardziej świadomi oraz odważni.

Ten karnawał, więc będzie przełomowym czasem dla nas wszystkich, a w szczególności dla wszystkich Pań, bo to właśnie o ich kreacje chodzi.

Podsumujmy. Aby na balu karnawałowym 2012 zostać zauważonym, należy odpowiednio dobrać strój zgodnie z panującymi w tym roku trendami. Po pierwsze cekiny, koronki i kropki. Kolory na jakie należy zwrócić uwagę dobierając odzież na bal czy prywatkę, to głównie złoty i czarny. Nie można przy tym jednak pominąć ognistej czerwieni, której domy mody wróżą dobry cały rok!

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie