Kobieta

Dzisiaj jest 15.08.2022. Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

Aplikacja ciążowa - Asystent ciąży


Wiele kobiet, które odkryły na teście ciążowym dwie kreski pragnie dowiedzieć się wszystkiego na temat swojego stanu oraz stadium rozwoju maluszka. Bardzo przydatne w tym zakresie są aplikacje ciążowe dostarczające dużej dawki wiedzy oraz oferujące inne funkcje. Aplikacja Asystent ciąży jest oprogramowaniem stworzonym przy współpracy z położną i wydaje się idealnym wyborem na okres oczekiwania na dziecko.

Asystent ciąży – informacje o aplikacji

Asystent ciąży to bezpłatna aplikacja, którą możesz pobrać ze Sklepu Play czy AppStore. W wyszukiwarkę aplikacji wpisz Asystent ciąży i wybierz ikonkę pomarańczowo-szarego serduszka. Obecnie aplikacja została pobrana ponad 100 000 razy, co świadczy o zaufaniu wielu przyszłych mam. Warto zainstalować go na komórce i sprawdzić, jakie funkcje oferuje. Tutaj możesz zapoznać się ze stroną twórców https://asystentciazy.pl/. Znajdziesz tam dodatkowe informacje o apce.

Informacje od dziecka

Każdy tydzień ciąży to nowe zmiany w ciele kobiety i kolejne etapy rozwoju malucha. Twoje dziecko regularnie będzie Ci przysyłać informacje o sobie, o aktualnych osiągnięciach i umiejętnościach. Dowiesz się również, jaka jest przybliżona waga i długość płodu. Aplikacja Asystent ciąży poinformuje Cię również jakie procesy zachodzą w tym momencie w organizmie kobiety, jakie dolegliwości mogą pojawić się w nadchodzącym tygodniu i jak najlepiej sobie z nimi poradzić. Dodatkowo aplikacja na bieżąco wskazuje, w którym jesteś tygodniu i ile dni zostało do porodu.

Przed wizytą u lekarza

Asystent ciąży oferuje funkcję zapisywania wagi i ciśnienia przed wizytą u lekarza. Dysponuje kalkulatorem, który przewiduje wagę ciężarnej na dany tydzień. Możesz regularnie podawać ilość kilogramów. Od razu uzyskasz informację zwrotną, czy aktualna waga jest prawidłowa.Takie zapiski są niezbędne dla lekarza prowadzącego. Również ciśnienie w ciąży różni się od typowego dla danej kobiety. Zarówno nieznacznie obniżone ciśnienie, jak i odrobinę podwyższone są normalne. Wahania ciśnienia zależą od wielu czynników, między innymi od masy i ilości ruchu w ciągu dnia. Jednak większe zmiany ciśnienia powinny być konsultowane z położnikiem, gdyż mogą doprowadzić do komplikacji ciąży i porodu. Funkcja zapisywania ciśnienia jest niezwykle przydatna, ponieważ pozwala lekarzowi określić prawidłowość otrzymanych wyników.

Ciekawe informacje, aktualne promocje

Asystent ciąży umożliwia dostęp do bazy artykułów poruszających tematy związane z ciążą, porodem i dbaniem o noworodka. Wystarczy zainstalować apkę i każdego dnia będziesz mogła przeczytać informacje dotyczące Twojego tygodnia ciąży oraz dowiedzieć się więcej o czekających Cię wyzwaniach.Znajdziesz tu również wywiady z położną lub innymi mamami. Asystent ciąży przypomni Ci o niezbędnych badaniach, które powinnaś wykonać w kolejnych trymestrach. Pod artykułami możesz również zostawić komentarz lub zadać pytanie. Odpowie na nie doświadczona położna lub inna kobieta, która miała podobny problem. Poza tym, aplikacja Asystent ciąży wyświetla aktualne promocje z produktami dla mamy i jej dziecka. Dzięki pobraniu kodów promocyjnych możesz w polskich sklepach dokonać zakupów w obniżonej cenie.

Ranking imion

Jakie wybrać imię dla Waszego dziecka? Z pewnością jest to temat często poruszany przez cały okres ciąży. Asystent ciąży dysponuje listą imion z podziałem na płeć. Spośród kilkudziesięciu propozycji z pewnością wybierzesz odpowiednie imię dla maluszka! Te, które najbardziej Ci się spodobają możesz oznaczyć serduszkiem i w ten sposób ograniczyć listę. Jeśli zdecydujesz się na konkretne imię to wprowadź je do ustawień. Od tej pory Twoje dziecko będzie miało już imię w aplikacji.

Warto zainstalować aplikację Asystent ciąży i sprawdzić, co oferuje. Ten bezpłatny wspomagacz jest przydatny podczas całej ciąży. Gromadzi niezbędne informacje i dostarcza ciekawych treści. Oprócz tego możesz dołączyć do społeczności kobiet skupionej wokół aplikacji i czerpać jeszcze więcej radości ze swojego stanu.
 


 
Źródło: Artykuł partnerski

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Miłość na wózku Miłość na wózku
  Bycie w związku z osobą niepełnosprawną kojarzy nam się z niełatwym życiem. Zwłaszcza gdy to mężczyzna potrzebuje pomocy. Gdzie wciąż żyjąc stereotypami uważamy,  że to właśnie [...]
 • Aranżacja przestrzeni według feng shui cz. 2 Aranżacja przestrzeni według feng shui cz. 2
  Ważne jest, aby w domu była odpowiednia ilość przestrzeni, jednak stwierdzenie „im więcej, tym lepiej” jest w tym przypadku błędne. W budynku, który posiada zbyt dużo [...]
 • Stroje i przebrania erotyczne - jak je wybrać, na jakie się zdecydować? Stroje i przebrania erotyczne - jak je wybrać, na jakie się zdecydować?
  Lubisz oryginalną bieliznę i niebanalne rozwiązania, dodające pikanterii Waszemu związkowi? Może chcesz nieco ożywić Wasze życie seksualne albo zrealizować głęboko ukryte fantazje Twoje [...]
 • Narzędzia do tapetowania niezbędne przy remoncie Narzędzia do tapetowania niezbędne przy remoncie
    Wśród prac wykończeniowych i remontowych, z którymi ma się najczęściej do czynienia, znajdują się te związane z malowaniem i dekorowaniem ścian. Jeśli chodzi o [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Miłość na wózku
 
Bycie w związku z osobą niepełnosprawną kojarzy nam się z niełatwym życiem. Zwłaszcza gdy to mężczyzna potrzebuje pomocy. Gdzie wciąż żyjąc stereotypami uważamy,  że to właśnie [...] czytaj więcej »