Strona główna » Czy rozmiar ma znaczenie?

Czy rozmiar ma znaczenie?

przez PewnaPani
0 komentarz

Jako, że pisałem już o gustach mężczyzn, o tym czy rozmiar damskiego biustu jest ważny, na co zwracamy uwagę w Waszym wyglądzie itd. Tym razem chciałbym skupić się na drugiej stronie medalu.  Zatem Drogie Panie chciałbym Wam zadać jedno, ale jakże istotne pytanie.  Czy rozmiar członka Waszego partnera jest dla Was ważny?

Zapewne przed koleżankami zarzekacie się, że Wasz ukochany ma odpowiedni sprzęt i niczego mu nie brakuje. Spójrzmy jednak na to obiektywnie, bez krzty kłamstwa czy fałszywej obłudy.

Nie każdy facet ma się czym pochwalić. Tak jak niektóre z Was nie mają wielkiego biustu, tak niektórzy z nas zamiast mieczy posiadają sztyleciki. Nie jest to tak jak w filmach porno, w których czarnoskóry koks wymachuje olbrzymią maczugą, która jest wspomagana kilogramami viagry i innych cud witaminek. Średnia europejska długość męskiego członka wynosi 15cm. Chyba, że któraś z naszych czytelniczek jest w związku z Azjatą, wtedy średnia ta zmniejsza się do 10-11cm. Niektórzy jednak mówią, że rozmiar to nie wszystko, liczy się technika. Dla mnie to tak jakby porównywać jedzenie ryżu pałeczkami do konsumowania go stołową łyżką lub chochlą. Oczywiście nie twierdzę tym samym, że technika nie ma znaczenia. To tak jakby powiedzieć koszykarzowi: „Wystarczy, że jesteś wysoki, wsadów nie musisz umieć.”. Taki zawodnik długo by nie pograł.

Zastanówmy się teraz, czym mężczyzna może nadrobić swój ewentualny „niedobór” i czy w ogóle musi. Przede wszystkim sportowy tryb życia zadbana twarz oraz dłonie. Mam racje Drogie Panie? Natomiast naszą główną bronią może być kaloryfer i zgrabny tyłeczek. Tak jest, właśnie te dwie rzeczy najbardziej na Was działają drogie czytelniczki i nawet nie próbujcie zaprzeczać.  Zatem niekoniecznie mężczyzna musi mieć wielkie wyposażenie, aby zwracać uwagę kobiet i sprawiać im przyjemność. Dobrze mówię?

Jednakże, jeśli mężczyzna jest w związku z osobą, którą kocha to wszelkie braki zarówno u jednej jak i u drugiej strony nie powinny mieć większego znaczenia. W końcu seks to nie wszystko prawda? Na pytanie postawione w temacie każda z Was musi odpowiedzieć sobie sama. Poza tym są gusta i guściki. Ponoć się o nich nie dyskutuje, jednak na pewno nie w moim przypadku.

 

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie