Kobieta

Dzisiaj jest 31.01.2023. Imieniny: Ludwika, Marceliny, Cyrusa

Karnawałowe szaleństwa

Okres karnawałowy niedawno się rozpoczął. A więc ciągle trwa. A jego koniec nastąpi dopiero we wtorek przed Środą Popielcową, która oznaczać będzie początek Wielkiego Postu i oczekiwanie na Wielkanoc. Zatem Dogie Panie okres zimowych balów i zabaw możemy uważać śmiało za otwarty!

Należy więc już pomysleć o organizacji lub rezerwacji wybranego wieczoru w ulubionym lokalu. Bo przecież gdzie będziemy bawic sie lepiej niż w tego typu miejscu w towarzystwie znajomych czy też krewnych. Nie martwiąc się o późniejsze dobrowadzenie swojego mieszkania do porządku. Zwłaszcza, że w internecie roi sie od różnego typu propozycji. Nie sztuką jest więc znaleźć idealnej, a zarazem kuszącej i odpowiadającej nam w stu procentach oferty. Dlatego już dziś przeglądanie stron internetowych w poszukiwaniu organizowanych w Waszych miejscowościach balów karnawałowych powinno ruszyć pełną parą! A będziecie miały za sobą połowe sukcesu. Ponieważ drugą, nierozerwalną częścią dobrej zabawy, która powinna iść razem w parze nie ma prawa obejść się bez przebrania ! Bo przecież każda kobieta powinna w ostatki wyglądać orginalnie. Zatem odpowiednio pasujący do osobowości kostium będzie wstanie wszsystkich zachwycić! I sprawi, że to właśnie Ty będziesz błyszczeć w świetle balowych reflektorów!

Zdając sobie z prawę, że dla wielu z Was wybranie odpowiedniego lokalu jest o wiele łatwiejsze niż dobranie idelnego kostiumu postanowiliśmy Wam pomóc! Zatem wychądząc Wam na przeciw pragniemy zaprezentować różnego rodzaju stroje, które doskonale będą pasowały na imprezę o tego typu charakterze. 

 

kostium KARTA KREDYTOWA

(cena ok. 121zł)


kostium SEXY BIEDRONKA

(cena ok. 169zł)


kostium GORĄCA PIRATKA 

(cena ok. 119zł)


kostium RZYMIANKA

(cena ok. 104zł)


kostium SEXY KOWBOJKA

(cena ok. 96zł)


kostium UROCZA PIELĘGNIARKA

(cena ok. 105zł)


Kostium STEWARDESSA

(cena ok. 129zł)


kostium PANI DOKTOR

(cena ok. 117zł)


kostium MADEMOISELLE

 

(cena ok. 136zł)

źródło zdjęć: www.partybox.pl

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Profesjonalny ogrodnik - tajemnicą pięknego ogrodu
 
   Dom musi spełniać szereg właściwości umożliwiających wygodne życie, a przy tym podkreślać styl i upodobania właścicieli. Nic dziwnego, że zwyczajowo to właśnie budynkom [...] czytaj więcej »