Strona główna » Manicure francuski w wersji (nie)klasycznej

Manicure francuski w wersji (nie)klasycznej

przez PewnaPani
0 komentarz

Manicure francuski został wymyślony przez paryskich projektantów mody na potrzeby… manekinów. Ich dłonie miały pasować do wszystkich kolorów ubrań. Wiosną i latem tego roku wkracza on w nowy etap, a kolor biały czy różowy odchodzi do lamusa!

Ten sposób malowania paznokci nigdy nie wychodzi z mody. Lato tego roku również nie będzie wyjątkiem. Na imprezach rządzić będą końcówki czerwone, fioletowe i złote. Dodatkowo, w tym roku stawiamy na kontrasty. Kolejne modne kolory tegorocznego lata to róż i pomarańcz, zawsze modne w okresie letnim. W wakacje możemy jednak eksperymentować dowoli – nie bójmy się więc bawić kolorami. Poza tym, modny stał się również manicure, gdzie zamiast końcówki, innym lakierem malujemy macierz paznokcia (mały półksiężyc u nasady paznokcia). Pamiętajmy, że latem królować będą paznokcie przycięte tuż nad opuszkiem palca oraz spiłowane na okrągło.

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie