Strona główna » Na kogo lecą mężczyźni?

Na kogo lecą mężczyźni?

przez PewnaPani
0 komentarz

Pisałam już o tym jakich panów wybierają kobiety. Dzisiaj na tapecie będą mężczyźni. Często zastanawiamy się dlaczego niektóre kobiety mają powodzenie u płci przeciwnej, chociaż wydawałoby się, że są przeciwieństwem ideału. Być może dzisiaj zgłębimy tą tajemnicę.

Zacznijmy od psychologicznego spojrzenia na całą sprawę. Według badań, mężczyźni wybierają kobiety mające 20-40 lat, średnio o 2,5 roku młodsze oraz  atrakcyjne. Jest to uzasadnione, gdyż zdrowa cera, lśniące włosy, pełne usta oraz figura w kształcie klepsydry to oznaki potencjału rozrodczego, płodności. Tak jak w przypadku Pań, są to preferencje uniwersalne i ponadczasowe, jednak zdarzają się wyjątki. Inni czynnik decydujący o zainteresowaniu ze strony mężczyzny to status społeczny. Dla Panów bardzo ważne jest, aby potomstwo nosiło ich geny, więc kobieta „lekkich obyczajów” raczej nie ma szans, jeżeli chodzi o poważny związek.

Oto trzy cechy, które większość mężczyzn ceni sobie u kobiet najbardziej:

Inteligencja
Jest to fakt w sumie oczywisty. Nic dziwnego, że mężczyzna chciałby porozmawiać z nami nie tylko na tematy takie jak kosmetyki i moda. Nie trzeba jednak być supermózgiem, by spełnić męskie wymagania. Wystarczy, że nie będziemy monotematyczne. Z nami jest przecież tak samo – nie chcemy rozmawiać tylko o motoryzacji czy sporcie, a na wiele różnych i ciekawych tematów.

Wrażliwość
Większość facetów uwielbia kobiety ciepłe, wyrozumiałe i wrażliwe. Chcą, abyśmy były dla nich ostoją, odskocznią od problemów. Powinnyśmy zawsze znaleźć czas, aby ich wysłuchać. Są trochę jak dzieci – czasami trzeba się nimi

Poczucie humoru
Dla innych Panów najważniejsze jest poczucie humoru. Nikt jednak nie mówi o kobietach hałaśliwych, które robią duże zamieszanie. Wielu przedstawicieli płci przeciwnej czuje potrzebę rozśmieszania partnerki, a kiedy im to nie wychodzi – czują dyskomfort.

Tak jak w przypadku mężczyzn, nie ma jednego, określonego typu kobiety, który podoba się wszystkim przedstawicielom płci przeciwnej, jednakże większość Panów deklaruje właśnie takie cechy za najważniejsze u partnerki. A gdyby okazało się, że nie trafiłyśmy – na pewno posiadamy choć kilka cech, które ceni sobie nasz wymarzony książę.

 

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie