Strona główna » Profesjonalna sesja walentynkowa

Profesjonalna sesja walentynkowa

przez PewnaPani
0 komentarz

Walentynki tuż, tuż. Warto zatem pomyśleć jak uwiecznić te piękne, wspólnie spędzone dotąd chwile. Dobrym rozwiązaniem od niedawna stała się profesjonalna sesja zdjęciowa. Coraz więcej par decyduje się zainwestować swoje oszczędności w tego rodzaju zabawę i doświadczenie.

Gdzie owocem współpracy będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. O słuszności tego trendu, jakże prężnie rozwijającego się spytaliśmy młodego fotografa,  Łukasza Kowalskiego. Także On przygotował dla Was szczególną ofertę walentynkową, z którą nie wypadałoby się nie zapoznać! Zatem zapraszamy wszystkich miłośników blasków fleszy do przeczytania krótkiego wywiadu z naszym gościem specjalnym!

Czym dla Ciebie są walentynki?

-Dla mnie walentynki to kolejny zwykły dzień w kalendarzu. Miłość powinniśmy pielęgnować każdego dnia. Dlatego myślę, że jest to bardziej dzień dla tych, którzy w pędzie dzisiejszego świata zapominają o swojej drugiej połówce i należy im o tym przypomnieć by nie stracili tej osoby, którą tak na prawdę kochają.

Czy uważasz, że zdjęcia to doskonała forma pozwalająca upamiętnić wyjątkowe chwile?

-Fotografia to emocje, chwila i ten jeden szczególny kadr. Wracając do tej fotografii po kilku latach widzimy w niej nie tylko uchwyconą jedną klatkę filmu ale wspomnienia. Osoby ze zdjęcia przypominają sobie całą pracę, zabawę, która doprowadziła do tego wspaniałego ujęcia.

Co chciałbyś wydobyć z tego typu sesji? Czym będziesz się kierował robiąc walentynkowe zdjęcia?

-Przede wszystkim takie zdjęcia mają pokazywać emocje dwojga kochających się ludzi. Zatem jest to praca zespołowa. Tak więc para musi pokazać mi swoje emocje, które ja postaram sie uchwycić w najkorzystniejszym momencie. Poza tym jest to również ciekawe doświadczenie, które dostarcza dużo śmiechu i zabawy. 

Czy osoby zainteresowane sesją muszą przyjść z opracowanym wcześniej przez siebie scenariuszem/pomysłem na zdjęcia?

-Osoby chętne na zdjęcia nie muszą mieć własnego pomysłu. Jednakże zawsze wcześniej staram się porozmawiać i poznać ich oczekiwania. Jeśli jednak mają własne pomysły staram się je zrealizować. 

Jaka panuje atmosfera na Twoim planie zdjęciowym?

-Fotografia ludzi to dla mnie przede wszystkim dobra zabawa i przyjemność poznawania nowych osobowości. Lubię jak jest wesoło i bezstresowo. Zatem zawsze staram się by na mojej sesji było ciekawie i zabawnie. Uważam, że luźna atmosfera ułatwia i uprzyjemnia spędzony wspólnie czas.

Z jaką ceną muszą liczyć sie potencjalni chętni?

-Cena jest uzależniona od rodzaju sesji i zaangażowanego do niej zespołu (np. stylista, wizażysta). Promocyjna cena kilku ujęć sesji walentynkowej zaczyna się już od 100zł.

Jaki jest Twój bagaż doświadczeń?

-Mam za sobą kilkadziesiąt sesji. Nie tylko narzeczeńskich ale również ślubnych. A także początkujących foto modelek. Każdy człowiek ma inny charakter. Zatem można poznać wielu ciekawych ludzi i co najważniejsze na sesji łączy nas jeden wspólny cel „dobra fotografia” 

Czym możesz się pochwalić?

-Przede wszystkim uśmiechem osób oglądających efekty mojej pracy oraz samą przyjemnością fotografowania, którą można we mnie dostrzec na pierwszy rzut oka. Zapraszam więc do mojego portfolio www.kowales.blogspot.com

źródło zdjęć www.kowales.blogspot.com

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie