Kobieta

Dzisiaj jest 26.11.2022. Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

Nowość na wiosnę-buty od fleq !

Srogie mrozy za nami. Zatem należy na nowo rozgrzać w sobie iskierke nadziei na ciepłe i upalne dni, do których jest coraz bliżej niż dalej. W końcu kalendarzowa wiosna zawita do nas już 21 marca!

Dlatego z tejże okazji firma obuwnicza "fleq" przygotowała dla Wszystkich Kobiet zapowiedź wiosennej kolekcji na rok 2012r. W której zdecydowanie będą dominować pastelowe kolory! 

Z pewnością większość z Was marzy już o tym aby zrzucić z siebie tę grubą warstwę ubrań, w którą mozolnie ubieramy się każdego dnia z powodu takiej a nie innej pory roku. Niestety nie tylko odzież chciałybyśmy włożyć w głąb szafy aby odeszła w zapomnienie do następnego sezonu. Pragniemy również uwolnić nasze stopy od często ciężkich, masywnych butów, które zimą mają za zadanie chronić nas przed mrozem i zła pogodą. Zamieniając je na lekkie, kolorowe obuwie. W końcu o czym marzy prawdziwa kobieta, jak nie o nowiusieńkiej parze letnich butów, które pięknie wyeksponują jej odkryte nogi?

Jedną z takich miłośniczek damskiego obuwia jest niezaprzeczalnie nasza osiemnastolenia gwiazda, Honorata Skarbek. Polska piosenkarka, Honey nieustannie zacieśnia swoje więzy z modą i najnowszymi trendami. Zwłasza jeśli chodzi o buty, ta dziewczyna ma totalnego bzika! Nic zatem dziwnego, że celebrytka z przyjemnością wybiera nowe kolekcje firmy FLEQ, którym nie brak orginalności i dziewczęcego uroku! 

źródło: www.honorata-skarbek.com


Oto zapowiedź wiosennej kolekcji 2012r.

 

 

 

 

źródło zdjęć: www.fleq.pl

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Bluzki damskie, które wyróżniają z tłumu Bluzki damskie, które wyróżniają z tłumu
  Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo. By wyróżnić się z tłumu, panie coraz częściej rezygnują z zachowawczych kolorów i fasonów, na rzecz czegoś unikatowego i [...]
 • Kobieta a uwodzenie Kobieta a uwodzenie
  Jak zapewne wiecie facecie od dłuższego czasu coraz bardziej nie chcą wiązać się w odpowiedzialne związki. Unikają rozmów o założeniu rodziny czy też o powiększeniu rodziny. [...]
 • Małe torebki damskie – must have w twojej szafie – co wybrać? Małe torebki damskie – must have w twojej szafie – co wybrać?
  W swojej szafie każda kobieta posiada minimum trzy torebki – w tym dwie na co dzień, które są pojemne i wygodne w noszeniu. Ta trzecia to zazwyczaj torebka na [...]
 • Czym jest slow life? Czym jest slow life?
  Żyjemy w XXI wieku, otacza nas coraz więcej technologii i informacji do której, mamy  24 godzinny dostęp. Ale czy naprawdę jesteśmy szczęśliwi? Czy decyzje, które [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Bluzki damskie, które wyróżniają z tłumu
 
Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo. By wyróżnić się z tłumu, panie coraz częściej rezygnują z zachowawczych kolorów i fasonów, na rzecz czegoś unikatowego i [...] czytaj więcej »