Kobieta

Dzisiaj jest 14.08.2022. Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Praktyczne zastosowania małej poduszki

 

 

 

 

Podczas popołudniowej drzemki, w podróży, w dziecięcym pokoju czy do zmiany dekoracji wnętrza - poduszki o niewielkich rozmiarach, czyli tzw. „jaśki”, mają wiele zastosowań. 

 

Zastosowanie małych poduszek

Małe poduszki często są używane podczas popołudniowych drzemek. Krótki, poobiedni sen pozwala odpocząć i nabrać sił na resztę dnia. Zabierając taką poduszkę w podróż można uniknąć bólu głowy i szyi. W autobusie, pociągu czy samolocie będzie bardzo przydatnym przedmiotem. Bez problemu zmieści się
w podręcznym bagażu. Tak zwane „jaśki” sprawdzają się także w dziecięcych pokojach. Często zastępują misie i inne zabawki, z którymi najmłodsi zasypiają. Ulubiona, mała poduszeczka to alternatywa dla pluszowej przytulanki.

 

Funkcja dekoracyjna to kolejna cecha małych poduszek. Wystarczy założyć na nie kolorowe poszewki, aby uzyskać odmienny wygląd wnętrza. Wykorzystanie poduszek i dekoracyjnych poszewek to jeden z tańszych sposobów na zmianę wystroju w mieszkaniu. 

 

 

 

 


 

 

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Walentynki: Prezent dla drugiej połówki
 
Zbliżają się walentynki i już czas pomyśleć o prezentach dla drugiej połówki. Dobrze jednak wiemy, że nie jest to tak proste, jakby się mogło wydawać. Zależy nam na tym, aby [...] czytaj więcej »