Strona główna » Praktyczne zastosowania małej poduszki

Praktyczne zastosowania małej poduszki

przez PewnaPani
0 komentarz

 

 

 

 

Podczas popołudniowej drzemki, w podróży, w dziecięcym pokoju czy do zmiany dekoracji wnętrza – poduszki o niewielkich rozmiarach, czyli tzw. „jaśki”, mają wiele zastosowań. 

 

Zastosowanie małych poduszek

Małe poduszki często są używane podczas popołudniowych drzemek. Krótki, poobiedni sen pozwala odpocząć i nabrać sił na resztę dnia. Zabierając taką poduszkę w podróż można uniknąć bólu głowy i szyi. W autobusie, pociągu czy samolocie będzie bardzo przydatnym przedmiotem. Bez problemu zmieści się
w podręcznym bagażu. Tak zwane „jaśki” sprawdzają się także w dziecięcych pokojach. Często zastępują misie i inne zabawki, z którymi najmłodsi zasypiają. Ulubiona, mała poduszeczka to alternatywa dla pluszowej przytulanki.

 

Funkcja dekoracyjna to kolejna cecha małych poduszek. Wystarczy założyć na nie kolorowe poszewki, aby uzyskać odmienny wygląd wnętrza. Wykorzystanie poduszek i dekoracyjnych poszewek to jeden z tańszych sposobów na zmianę wystroju w mieszkaniu. 

 

 

 

 


 

 

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie