Strona główna » Zapewnij sobie orgazm dzięki powiększeniu punktu G!

Zapewnij sobie orgazm dzięki powiększeniu punktu G!

przez PewnaPani
0 komentarz

""

 

 

Chcesz poprawić jakość swojego życia erotycznego? Masz ochotę na nowe doznania w sypialni? Marzysz o orgazmie, jakiego jeszcze nie doświadczyłaś? Z pomocą przychodzi Ci ginekologia estetyczna oferując zabieg powiększenia punktu G!

 

 

Za co odpowiada i gdzie znajduje się punkt G?

Punkt G to jedna z najważniejszych sfer erogennych kobiecego ciała, co więcej, to właśnie od jego wyeksponowania w dużej mierze zależna jest jakość naszych kontaktów seksualnych i ogólny poziom satysfakcji ze zbliżeń – tłumaczą eksperci z Kliniki Ziemlewski.

Punkt Gräfenberga umiejscowiony jest na przedniej ścianie pochwy, mniej więcej pięć centymetrów od jej wejścia. To na ile jest on widoczny i łatwy do znalezienia ma istotny wpływ na jakość relacji intymnych, bowiem im intensywniejsza jest stymulacja tego obszaru, tym większa jest satysfakcja partnerki ze stosunku – twierdzą ginekolodzy z Kliniki Ziemlewski.

Na czym polega powiększanie punktu G?

Powiększanie punktu G to nieinwazyjny i bezpieczny zabieg ginekologii estetycznej, którego celem jest uwydatnienie i ujędrnienie tego obszaru, co wpływa na późniejszą intensyfikację kontaktów seksualnych – wyjaśniają lekarze z Kliniki Medycyny Estetycznej Ziemlewski. Metoda ta skierowana jest do tych pacjentek, które nie są zadowolone ze swojego życia erotycznego, bądź też do tych, które pragną zwiększyć przyjemność seksualną płynącą z kontaktów intymnych. Zabieg ten zalecany jest również w przypadku całkowitego braku orgazmu pochwowego.

Co istotne, temu zabiegowi mogą poddać się kobiety w każdym wieku – zarówno te, które niedawno zostały mamami, jak i panie w okresie menopauzy. Ze względu na to, że punkt G zmniejsza się wraz z wiekiem procedurę jego powiększenia i uwypuklenia zaleca się zwłaszcza pacjentkom w dojrzałym wieku – mówią specjaliści z Klinik Ziemlewski.  Powiększenie punkt G może pomóc również tym kobietom, u których brak satysfakcji z pożycia związany jest z nieprawidłową budową anatomiczną okolic intymnych.

Jak przebiega zabieg?

Powiększanie punktu G odbywa się w Klinikach Ziemlewski za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który aplikowany jest w okolicach punktu Gräfenberga. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych ginekologów-specjalistów będących ekspertami w dziedzinie medycyny i ginekologii estetycznej.

Ile trwa zabieg?

Powiększanie punktu G trwa około 20 minut i wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, co minimalizuje doznania bólowe pacjenta. Przed poddaniem się zabiegowi konieczna jest konsultacja lekarska oraz wykonanie odpowiednich badań, co pozwala wykluczyć ewentualne przeciwwskazania.

Z uwagi na nieinwazyjność procedury zabiegowej pacjentka może opuścić Klinikę Ziemlewski zaraz po zabiegu. Podjęcie aktywności seksualnej możliwe jest już 2-3 dni po zabiegu. Efekty procedury zabiegowej odczuwalne są natomiast po 2-4 tygodniach.  

Korzyści z zabiegu

Kobiety, które poddały się powiększeniu punktu G jako korzyści płynące z zabiegu wymieniają m.in.:

– wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy,

-zwiększenie ilości receptorów nerwowych w przedniej ścianie pochwy w okolicach punktu G,

-większą wrażliwość na bodźce seksualne,

-poprawę swoich relacji z partnerem,

-poprawę jakości życia erotycznego,

-wzmocnienie sfery uczuciowej,

-pozbycie się uczucia rozczarowania w stosunku do partnera,

-większą przyjemność z kontaktów seksualnych,

-wzrost pewności siebie i poczucia własnej wartości,

-zdobycie nowych doświadczeń w kontaktach intymnych,

-pozbycie się zahamowań emocjonalnych związanych z własną seksualnością.

Efekt zabiegu utrzymuje się około 2 lat. Należy jednak pamiętać, iż wstrzyknięta substancja z czasem ulega wchłonięciu w związku z czym dla podtrzymania efektów zabiegu konieczne są kolejne podania preparatu na bazie kwasu hialuronowego.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Z uwagi na bezpieczeństwo i nieinwazyjny charakter zabiegu istnieją nieliczne sytuacje, w których nie może on zostać wykonany, do takich przeciwwskazań zalicza się m.in. miesiączka czy  infekcje okolic intymnych. W takich przypadkach zabieg przeprowadza się po ustaniu menstruacji lub też po wyleczeniu infekcji – tłumaczą specjaliści z Klinik Ziemlewski.

 

Zadbaj o swoją rozkosz i umów się na zabieg powiększenia punktu G!

 

Więcej dowiesz się na stronie: http://klinikiziemlewski.pl/warszawa

 

 


Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie