Kobieta

Dzisiaj jest 18.02.2018. Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Jak skutecznie poderwać chłopaka?

Jestem facetem i nic co męskie nie jest mi obce. Owszem, z punktu widzenia faceta podrywanie jest bardzo proste. Jak sprawa wygląda, kiedy to kobieta zainteresuje się danym facetem podczas imprezy u znajomych, balu dla singli czy parapetówce sąsiadki?Kobieta
Niestety, płeć piękna ma utrudnione zadanie, ponieważ istnieje wiele opinii, które głoszą, że kobieta nie powinna podrywać panów w sposób tak oczywisty jak robią to oni sami.


W takim przypadku, jedyne co pozostaje kobietom to uśmiechać się. Ale czy tylko na tyle może sobie pozwolić dama, której wpadł w oko przystojny facet?

Jak poderwać chłopaka?

Odpowiedź jest prosta i dość oczywista. Uśmiech to tylko jeden z wielu sposobów na pokazanie chłopakowi, że jest czyimś obiektem westchnień. Jak zatem mają to czynić, będąc jednocześnie przy tym skuteczną? Otóż po pierwsze kobieta powinna obserwować chłopaka, który jej się podoba. Nie należy jednak z tym przesadzić, bo ludzie są różni, większość panów, zrozumie o co chodzi, ale ten niewielki odsetek może się speszyć i zacznie Was unikać. Obserwacja pozwoli Ci przekonać się o nawykach, przyzwyczajeniach czy zajęciach. Kiedy już będziecie mieć ze sobą kontakt, ułatwi to rozmowę oraz "skakanie" po tematach. Jeśli jeszcze nie nadążyła się okazja do rozmowy,  możesz podejść i zapytać o cokolwiek, byle nie było to coś anormalnego lub niemoralnego, teoretycznie nie  powinien, ale może się zdarzyć, że w takiej sytuacji facet nie będzie wiedział co ma zrobić i się speszy.

Tego chyba żadna z Was by nie chciała. Jeśli pierwszą rozmowę macie już za sobą i planujecie kolejną lub los sprawi, że takowa się pojawi, postaraj rozmawiać z nim spokojnie. Tak jak to robisz z kolegą z pracy lub rodzicami.


Nie możesz pokazywać swojej ekscytacji czy podniecenia, bo będziesz z góry na przegranej pozycji. Nie powinnaś pokazywać mu całej swojej wiedzy, a co gorsze, nie możesz robić z siebie Alfy i Omegi. Faceci nie znoszą, kiedy podczas rozmowy okazuje się, że to dama ma większą wiedzę w każdej dziedzinie. Kolejną ważną uwagą jest to, żeby kobieta jak najczęściej to tylko możliwe, była obok obiektu zainteresowań, lecz starała się być niewidoczna. Mężczyzna, kiedy już pozna zapach Twoich perfum, powinien je jak najczęściej odczuwać w swoim otoczeniu. Wówczas za każdym razem będzie przypominał sobie o właścicielce tego zapachu.


Obserwowałaś go, więc wiesz czym się interesuje, teraz śmiało możesz zaproponować wyjście do kina na film taki jaki lubi. Jeżeli interesuje się fotografią, zaproponuj mu, że możesz być przez chwilę jego modelką. Niby drobiazg, ale my - faceci, właśnie na takie drobiazgi zwracamy uwagę. Nie oczekujemy zbyt wiele, jeśli interesuje Cię jakiś mężczyzna, postaraj się jak najwięcej takich sygnałów przekazać.


Bezczynność z Twojej strony nie pomoże ani Tobie, ani jemu. Nie musisz od razu rzucać mu się na szyję, żeby  wszystko poszło po Twojej myśli, zastosuj się do powyższych rad. Nie gwarantuję 100% skuteczności, ale każdy facet w swojej podświadomości jest podobny.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Gryzoń w domu? To nic strasznego! Gryzoń w domu? To nic strasznego!
      Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie w domu szczura czy myszy było nie do pomyślenia. Te małe gryzonie kojarzyły się raczej z plagą niż słodkim zwierzątkiem domowym. [...]
 • Katarzynki Katarzynki
  Katarzynki to polski zwyczaj świąteczny. Męski odpowiednik andrzejek. W nocy z 24/25listopada, odbywają się wróżby młodych mężczyzn dotyczące [...]
 • Lampa wisząca do kuchni: czy wiesz, jakie cechy musi posiadać? Lampa wisząca do kuchni: czy wiesz, jakie cechy musi posiadać?
     Dobrze oświetlona kuchnia to podstawa. Świetnym rozwiązaniem są np. halogeny, które doświetlą powierzchnię roboczą, jaką są blaty. Niezbędnym wyposażeniem każdej [...]
 • Demon w ciele kobiety: Hormony po czterdziestce Demon w ciele kobiety: Hormony po czterdziestce
  W Polsce co trzecia kobieta jest między 40 a 60 rokiem życia, czyli w okresie menopauzy (przekwitania). Oznacza to, że spora część naszego społeczeństwa doświadcza burzy hormonalnej, która [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

karolina- inspiracjeKomentarz dodany w dniu: 13-02-2012 17:02

Mmm... może jednak okaże się przydatne w moim przypadku. ;P

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Gryzoń w domu? To nic strasznego!
 
    Jeszcze kilkanaście lat temu posiadanie w domu szczura czy myszy było nie do pomyślenia. Te małe gryzonie kojarzyły się raczej z plagą niż słodkim zwierzątkiem domowym. [...] czytaj więcej »