Kobieta

Dzisiaj jest 29.11.2021. Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Czy rozmiar ma znaczenie?

Jako, że pisałem już o gustach mężczyzn, o tym czy rozmiar damskiego biustu jest ważny, na co zwracamy uwagę w Waszym wyglądzie itd. Tym razem chciałbym skupić się na drugiej stronie medalu.  Zatem Drogie Panie chciałbym Wam zadać jedno, ale jakże istotne pytanie.  Czy rozmiar członka Waszego partnera jest dla Was ważny?

Zapewne przed koleżankami zarzekacie się, że Wasz ukochany ma odpowiedni sprzęt i niczego mu nie brakuje. Spójrzmy jednak na to obiektywnie, bez krzty kłamstwa czy fałszywej obłudy.

Nie każdy facet ma się czym pochwalić. Tak jak niektóre z Was nie mają wielkiego biustu, tak niektórzy z nas zamiast mieczy posiadają sztyleciki. Nie jest to tak jak w filmach porno, w których czarnoskóry koks wymachuje olbrzymią maczugą, która jest wspomagana kilogramami viagry i innych cud witaminek. Średnia europejska długość męskiego członka wynosi 15cm. Chyba, że któraś z naszych czytelniczek jest w związku z Azjatą, wtedy średnia ta zmniejsza się do 10-11cm. Niektórzy jednak mówią, że rozmiar to nie wszystko, liczy się technika. Dla mnie to tak jakby porównywać jedzenie ryżu pałeczkami do konsumowania go stołową łyżką lub chochlą. Oczywiście nie twierdzę tym samym, że technika nie ma znaczenia. To tak jakby powiedzieć koszykarzowi: „Wystarczy, że jesteś wysoki, wsadów nie musisz umieć.”. Taki zawodnik długo by nie pograł.

Zastanówmy się teraz, czym mężczyzna może nadrobić swój ewentualny „niedobór” i czy w ogóle musi. Przede wszystkim sportowy tryb życia zadbana twarz oraz dłonie. Mam racje Drogie Panie? Natomiast naszą główną bronią może być kaloryfer i zgrabny tyłeczek. Tak jest, właśnie te dwie rzeczy najbardziej na Was działają drogie czytelniczki i nawet nie próbujcie zaprzeczać.  Zatem niekoniecznie mężczyzna musi mieć wielkie wyposażenie, aby zwracać uwagę kobiet i sprawiać im przyjemność. Dobrze mówię?

 

Jednakże, jeśli mężczyzna jest w związku z osobą, którą kocha to wszelkie braki zarówno u jednej jak i u drugiej strony nie powinny mieć większego znaczenia. W końcu seks to nie wszystko prawda? Na pytanie postawione w temacie każda z Was musi odpowiedzieć sobie sama. Poza tym są gusta i guściki. Ponoć się o nich nie dyskutuje, jednak na pewno nie w moim przypadku.

 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Jak odpowiednio zadbać o swoją skórę latem? Jak odpowiednio zadbać o swoją skórę latem?
    Wysokie temperatury, ostre słońce i suche powietrze to czynniki, które mają wyjątkowo negatywny wpływ na kondycję skóry twarzy i ciała. Latem należy szczególnie [...]
 • Smugom na oknach –STOP! Smugom na oknach –STOP!
     Już za pasem święta Wielkanocne. Kolejne wielkie porządki, odkurzanie najmniejszego kącika w naszych gniazdkach i mycie okien. Zmora dla każdej kobiety, ale która z nas [...]
 • Dlaczego i jak nawilżać skórę twarzy oraz jak wybrać dobry krem nawilżający? Dlaczego i jak nawilżać skórę twarzy oraz jak wybrać dobry krem nawilżający?
     Odpowiednie nawilżenie skóry to gwarancja jej zdrowej kondycji. Ta z kolei jest kluczem do tego, że cera prezentuje się świeżo, rześko i atrakcyjnie. Właściwą [...]
 • Przyjaźń- cenny skarb Przyjaźń- cenny skarb
  Przyjaźń dla każdego z nas jest czymś ważnym. Mieć przy sobie bliską nam osobę to pewien skarb, którego każdy z nas pragnie. Tak naprawdę przyjaźń to nie słowo ani relacja, to [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

invictaKomentarz dodany w dniu: 02-02-2012 19:06

Świetny artykuł! Jednak najbardziej utożsamiam się z opinią, że w związku dwóch kochających się ludzi rozmiar członka nie ma żadnego znaczenia. Poza tym kobiety mniej zwracają na wygląd narządów płciowych w odróżnieniu od mężczyzn. Zatem panowie, możecie spać spokojnie !!!

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Jak odpowiednio zadbać o swoją skórę latem?
 
  Wysokie temperatury, ostre słońce i suche powietrze to czynniki, które mają wyjątkowo negatywny wpływ na kondycję skóry twarzy i ciała. Latem należy szczególnie [...] czytaj więcej »