Strona główna » Gdy kobieta zaczyna potrzebować dobrego mężczyzny…

Gdy kobieta zaczyna potrzebować dobrego mężczyzny…

przez PewnaPani
0 komentarz

Nie od dziś wiadomo, że niegrzeczny chłopiec to jeden z najbardziej rozchwytywanych przez kobiety rodzaj mężczyzn. Która z nas nie marzyła o płomiennym, najlepiej zakazanym, romansie? O facecie-cwaniaku, który przy nas zmienia się w łagodnego baranka z maślanymi oczami? Z jednej strony kobieta lubi czuć, że ma wpływ na swojego mężczyznę, większy lub mniejszy, z drugiej strony – chce czuć jego niezależność.

Przychodzi jednak moment w życiu każdej kobiety, kiedy już świadomie decyduje, z jakim typem faceta chce spędzić swoje życie. Często jest to wynikiem przypadku, ale jeszcze częściej dobrowolnego wyboru. Mało która chce całe życie spędzić w niepewności i pośpiechu z wiecznie niedojrzałym bad-boyem . Poczucie stabilizacji, bezpieczeństwa i oparcia wygrywa z nawet najbardziej szalonym  romansem. Facet z kwasem solnym w żyłach zamiast krwi idzie do lamusa, a szaleńcze i ryzykowne przygody czas zamienić na szarą rzeczywistość i zwyczajne pranie skarpetek.

Na szczęście, gdy w grę wchodzi miłość wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Walka niegrzeczny chłopiec kontra dobry mężczyzna traci wówczas swoją aktualność.

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie