Kobieta

Dzisiaj jest 28.09.2022. Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Jak skutecznie poderwać chłopaka?

Jestem facetem i nic co męskie nie jest mi obce. Owszem, z punktu widzenia faceta podrywanie jest bardzo proste. Jak sprawa wygląda, kiedy to kobieta zainteresuje się danym facetem podczas imprezy u znajomych, balu dla singli czy parapetówce sąsiadki?Kobieta
Niestety, płeć piękna ma utrudnione zadanie, ponieważ istnieje wiele opinii, które głoszą, że kobieta nie powinna podrywać panów w sposób tak oczywisty jak robią to oni sami.


W takim przypadku, jedyne co pozostaje kobietom to uśmiechać się. Ale czy tylko na tyle może sobie pozwolić dama, której wpadł w oko przystojny facet?

Jak poderwać chłopaka?

Odpowiedź jest prosta i dość oczywista. Uśmiech to tylko jeden z wielu sposobów na pokazanie chłopakowi, że jest czyimś obiektem westchnień. Jak zatem mają to czynić, będąc jednocześnie przy tym skuteczną? Otóż po pierwsze kobieta powinna obserwować chłopaka, który jej się podoba. Nie należy jednak z tym przesadzić, bo ludzie są różni, większość panów, zrozumie o co chodzi, ale ten niewielki odsetek może się speszyć i zacznie Was unikać. Obserwacja pozwoli Ci przekonać się o nawykach, przyzwyczajeniach czy zajęciach. Kiedy już będziecie mieć ze sobą kontakt, ułatwi to rozmowę oraz "skakanie" po tematach. Jeśli jeszcze nie nadążyła się okazja do rozmowy,  możesz podejść i zapytać o cokolwiek, byle nie było to coś anormalnego lub niemoralnego, teoretycznie nie  powinien, ale może się zdarzyć, że w takiej sytuacji facet nie będzie wiedział co ma zrobić i się speszy.

Tego chyba żadna z Was by nie chciała. Jeśli pierwszą rozmowę macie już za sobą i planujecie kolejną lub los sprawi, że takowa się pojawi, postaraj rozmawiać z nim spokojnie. Tak jak to robisz z kolegą z pracy lub rodzicami.


Nie możesz pokazywać swojej ekscytacji czy podniecenia, bo będziesz z góry na przegranej pozycji. Nie powinnaś pokazywać mu całej swojej wiedzy, a co gorsze, nie możesz robić z siebie Alfy i Omegi. Faceci nie znoszą, kiedy podczas rozmowy okazuje się, że to dama ma większą wiedzę w każdej dziedzinie. Kolejną ważną uwagą jest to, żeby kobieta jak najczęściej to tylko możliwe, była obok obiektu zainteresowań, lecz starała się być niewidoczna. Mężczyzna, kiedy już pozna zapach Twoich perfum, powinien je jak najczęściej odczuwać w swoim otoczeniu. Wówczas za każdym razem będzie przypominał sobie o właścicielce tego zapachu.


Obserwowałaś go, więc wiesz czym się interesuje, teraz śmiało możesz zaproponować wyjście do kina na film taki jaki lubi. Jeżeli interesuje się fotografią, zaproponuj mu, że możesz być przez chwilę jego modelką. Niby drobiazg, ale my - faceci, właśnie na takie drobiazgi zwracamy uwagę. Nie oczekujemy zbyt wiele, jeśli interesuje Cię jakiś mężczyzna, postaraj się jak najwięcej takich sygnałów przekazać.


Bezczynność z Twojej strony nie pomoże ani Tobie, ani jemu. Nie musisz od razu rzucać mu się na szyję, żeby  wszystko poszło po Twojej myśli, zastosuj się do powyższych rad. Nie gwarantuję 100% skuteczności, ale każdy facet w swojej podświadomości jest podobny.

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Chroń skórę przed słońcem Chroń skórę przed słońcem
  Pierwszy dzień lata już za nami, a przed nami wakacje, urlop i niebezpieczne dla skóry słońce. W tym okresie nasze ciało będzie jeszcze bardziej narażone na szkodliwe promienie UV. Jak [...]
 • Zdrowe zęby Zdrowe zęby
     Zdrowe, zadbane zęby to ważny atrybut urody. Piękny uśmiech ma ogromną moc – dodaje wdzięku, pewności siebie, ułatwia kontakty z innymi ludźmi, pomaga w codziennym [...]
 • Pnącza– wyjątkowe rośliny ozdobne Pnącza– wyjątkowe rośliny ozdobne
  Wybierając rośliny ozdobne do ogrodu, warto zwrócić uwagę na pnącza. O ich atrakcyjności decyduje duża dekoracyjność, choć nie stanowi ona jedynej zalety, dla której cieszą [...]
 • Metody suszenia Metody suszenia
  Żeby włosy nie puszyły się w ciągu dnia, po myciu należy je dokładnie wysuszyć. Jak to zrobić, ale nie uszkodzić?   Włosy proste Suszarkę ze spłaszczoną końcówką [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

karolina- inspiracjeKomentarz dodany w dniu: 13-02-2012 17:02

Mmm... może jednak okaże się przydatne w moim przypadku. ;P

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Chroń skórę przed słońcem
 
Pierwszy dzień lata już za nami, a przed nami wakacje, urlop i niebezpieczne dla skóry słońce. W tym okresie nasze ciało będzie jeszcze bardziej narażone na szkodliwe promienie UV. Jak [...] czytaj więcej »