Kobieta

Dzisiaj jest 24.01.2020. Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Kosmetyki marki Fridge by yDe - młodość zamknięta w lodówce

Dla wszystkich fanek naturalnych kosmetyków mamy zupełną nowość, odkrytą przez nas całkiem niedawno! - Kosmetyki prosto z lodówki.

 

 

Twórcami produktów, o których mowa, jest polska firma Fridge by yDe założona przez Magdalenę Beyer.

 

Zespół Fridge to młodzi biolodzy i biotechnolodzy, którzy myślą niekonwencjonalnie, dalekosiężnie i mają głowy pełne pomysłów. Jak podkreśla Pani Magdalena - właścicielka - jest to grupa pasjonatów, którzy poprzez pracę mogą wyrażać siebie i realizować swoje pomysły. 

Codzienna praca wiąże się także z ochroną i dbaniem o środowisko naturalne, dlatego też Fridge prowadzi między innymi program wymiany opakować i nie używa sztucznych nawozów do swoich upraw. 

 

 

Dlaczego produkty Fridge są tak wyjątkowe?

Kosmetyki Fridge nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, tj. konserwanty, parabeny czy alkohol etylowy. Dzięki czemu nasza skóra podczas stosowania tych produktów nie jest obciążona i może swobodnie oddychać. 

 

Składniki, które możemy znaleźć w produktach Fridge to głównie oleje, masła, olejki i ekstrakty pozyskiwane w naturalny sposób. Wnikają one w skórę powodując odżywienie tkanek, wydalalnie toksyn, a także stymulację odnowy komórkowej.

 

 

Głównym składnikiem większości kremów jest róża (rosa rugosa), którą właścicielka hoduje w swoim pocysterskim Starzyńskim Dworze. To też w tym miejscu wpadła na pomysł produkcji swoich kosmetyków. 

 

Produkty marki Fridge są jedyne w swoim rodzaju. Ze względu na to, że nie zawierają żadnych "ulepszaczy" ważne są 2,5 miesiąca od daty produkcji i należy je trzymać w lodówce, aby zachowały swoje właściwości. 

 

Firma w swojej ofercie ma między innymi kremy i olejki pod oczy, balamy i żele do ciała, produkty dla dzieci, a także prefumy. 

Oto kilka wybranych produktów znajdujących się na stronie firmy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fridge to kosmetyki dające wiele możliwości. Nie maskują one naszych niedoskonałości, nie dają fałszywego wizerunku naszej skóry, tylko ulepszają ją. Pani Magdalena była bardzo konsekwentna w działaniu. Zauważyła, że na rynku nie ma kosmetyków poprawiających cerę, lecz są produkty jedynie maskujące niedoskonałości. Cieszymy się, że jej motywacja i samozaparcie pozwoliło na stworzenie taki wartościowych produktów. 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Wszystko czego chcę na święta to...książę na białym koniu Wszystko czego chcę na święta to...książę na białym koniu
  Mariah Carey w swojej piosence „All I want for Christmas is you” nie chciała wiele. Do szczęścia wystarczyło jej, by mieć po prostu przy sobie tą jedną ukochaną osobę. Nie [...]
 • XVI Gala Moda&Styl XVI Gala Moda&Styl
  W niedzielę, 3 czerwca, fani mody i luksusowych produktów spotkają się w Soho Factory w Warszawie, gdzie odbędzie się XVI Gala Moda&Styl. To dobry moment, by wyróżnić [...]
 • Co pić zamiast kawy aby mieć energię na cały dzień? Co pić zamiast kawy aby mieć energię na cały dzień?
  Kawa to napój sporządzany z palonych, a następnie zmielonych lub poddanych instantyzacji ziaren kawowca, zwykle podawana na gorąco. Pochodzi ona z Etiopii. W Europie [...]
 • Dobry podkład podstawą makijażu Dobry podkład podstawą makijażu
  Codzienny makijaż głównie opiera się na używaniu podkładu oraz tuszu do rzęs. Aby był on w pełni bezpieczny oraz efektowny warto jest zainwestować w kosmetyki wyższej jakości. Ich [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Wszystko czego chcę na święta to...książę na białym koniu
 
Mariah Carey w swojej piosence „All I want for Christmas is you” nie chciała wiele. Do szczęścia wystarczyło jej, by mieć po prostu przy sobie tą jedną ukochaną osobę. Nie [...] czytaj więcej »