Kobieta

Dzisiaj jest 18.09.2019. Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

Kosmetyki marki Fridge by yDe - młodość zamknięta w lodówce

Dla wszystkich fanek naturalnych kosmetyków mamy zupełną nowość, odkrytą przez nas całkiem niedawno! - Kosmetyki prosto z lodówki.

 

 

Twórcami produktów, o których mowa, jest polska firma Fridge by yDe założona przez Magdalenę Beyer.

 

Zespół Fridge to młodzi biolodzy i biotechnolodzy, którzy myślą niekonwencjonalnie, dalekosiężnie i mają głowy pełne pomysłów. Jak podkreśla Pani Magdalena - właścicielka - jest to grupa pasjonatów, którzy poprzez pracę mogą wyrażać siebie i realizować swoje pomysły. 

Codzienna praca wiąże się także z ochroną i dbaniem o środowisko naturalne, dlatego też Fridge prowadzi między innymi program wymiany opakować i nie używa sztucznych nawozów do swoich upraw. 

 

 

Dlaczego produkty Fridge są tak wyjątkowe?

Kosmetyki Fridge nie zawierają żadnych substancji szkodliwych, tj. konserwanty, parabeny czy alkohol etylowy. Dzięki czemu nasza skóra podczas stosowania tych produktów nie jest obciążona i może swobodnie oddychać. 

 

Składniki, które możemy znaleźć w produktach Fridge to głównie oleje, masła, olejki i ekstrakty pozyskiwane w naturalny sposób. Wnikają one w skórę powodując odżywienie tkanek, wydalalnie toksyn, a także stymulację odnowy komórkowej.

 

 

Głównym składnikiem większości kremów jest róża (rosa rugosa), którą właścicielka hoduje w swoim pocysterskim Starzyńskim Dworze. To też w tym miejscu wpadła na pomysł produkcji swoich kosmetyków. 

 

Produkty marki Fridge są jedyne w swoim rodzaju. Ze względu na to, że nie zawierają żadnych "ulepszaczy" ważne są 2,5 miesiąca od daty produkcji i należy je trzymać w lodówce, aby zachowały swoje właściwości. 

 

Firma w swojej ofercie ma między innymi kremy i olejki pod oczy, balamy i żele do ciała, produkty dla dzieci, a także prefumy. 

Oto kilka wybranych produktów znajdujących się na stronie firmy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fridge to kosmetyki dające wiele możliwości. Nie maskują one naszych niedoskonałości, nie dają fałszywego wizerunku naszej skóry, tylko ulepszają ją. Pani Magdalena była bardzo konsekwentna w działaniu. Zauważyła, że na rynku nie ma kosmetyków poprawiających cerę, lecz są produkty jedynie maskujące niedoskonałości. Cieszymy się, że jej motywacja i samozaparcie pozwoliło na stworzenie taki wartościowych produktów. 

ZOBACZ TAKŻE

 

 • Komplety sztućców - jakie wybrać? Komplety sztućców - jakie wybrać?
     Dokonując zakupu kompletu sztućców powinniśmy zawsze mieć na uwadze, że tego rodzaju produkty kupuje się stosunkowo rzadko, a raz nabyte sztućce zazwyczaj służą w [...]
 • Dwa akcesoria do domu, o których nie możesz zapomnieć! Dwa akcesoria do domu, o których nie możesz zapomnieć!
    Wizjer do drzwi to akcesorium, którego potrzebujesz bez względu na to, czy mieszkasz w domu, czy w mieszkaniu w bloku. Drugim niezbędnym przedmiotem jest skrzynka na listy – w [...]
 • Karp w sosie własnym Karp w sosie własnym
  Najważniejsza kolacja w roku musi mieć wyjątkowy smak. Dziś przygotowaliśmy dla Was przepis na karpia w sosie polskim.   Składniki: -karp i 1,5l.bulionu warzywnego -1 cebula -2 [...]
 • Kobiety na zakupach w Internecie Decyzje zakupowe kobiet wg Agito.pl Kobiety na zakupach w Internecie Decyzje zakupowe kobiet wg Agito.pl
  Kobiety robią zakupy w sieci niemal tak samo często jak mężczyźni, jednak każdorazowo wydają średnio o 59 zł mniej niż oni – wynika z najnowszych danych sklepu internetowego Agito.pl. [...]
DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Komplety sztućców - jakie wybrać?
 
   Dokonując zakupu kompletu sztućców powinniśmy zawsze mieć na uwadze, że tego rodzaju produkty kupuje się stosunkowo rzadko, a raz nabyte sztućce zazwyczaj służą w [...] czytaj więcej »