Strona główna » Nieśmiertelny vintage style

Nieśmiertelny vintage style

przez PewnaPani
0 komentarz

 

Vintage polega na noszeniu ubrań ze starszych epok i łączeniu je w kontrastowe stylizacje. Świat mody uwielbia powracać do ponadczasowych kreacji. Jednak ten styl nie jest przeznaczony dla wszystkich. Do tego trzeba posiadać przede wszystkim charakter i osobowość, jak również nutkę szaleństwa i pewności siebie. A co najważniejsze – oryginalność.

""

 żródło blogspot.com

Trzeba odrzucić sieciówki na dalszy plan. W Polsce nie mamy zbyt dużego wyboru butików z odzieżą vintage,  dlatego nasze poszukiwania zacznijmy od sklepów internetowych, prywatnych blogów zajmujących się sprzedażą tego typu ubrań. Znajdziemy tam wiele niedrogich kreacji i dodatków.

Następnie zajrzyjmy do garderoby naszej babci. Są to ulubione źródła vintage. Każdy z nas znajdzie jakąś perełkę do swojej kolekcji. Od marynarek i sukienek po biżuterię i torebki.

Dużo ludzi w poszukiwaniu vintage strojów omija second handy, niepotrzebnie. Najwytrwalsi znajdują właśnie w takich sklepach wymarzone dodatki i ubrania za stosunkowo niewielkie ceny. Tego typu sklepy warto odwiedzać, znajdziemy w nich nietypowe kreacje.  Ludzie mimo tego, że mogą sobie pozwolić na nowe ubrania, wybierają takie sklepy, aby mieć coś więcej. Poszukują ubrań z duszą, opowiadających swoją oryginalną przeszłość.

Najwięksi z projektantów wracają do stylu vintage, Prada, Marc Jackob, Louis Vuitton, Alexander Wang. Co sezon widzimy na wybiegach sukienki, płaszcze, dodatki odzwierciedlające wcześniejsze epoki.

Moda vintage zawsze była, jest i będzie niepowtarzalna. Możemy z niej tworzyć własny indywidualny styl. Vintage może być podstawą każdej garderoby, wystarczy odpowiednio łączyć ze współczesnymi elementami, a odzwierciedlimy naszą osobowość i styl.

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie