Strona główna » Gdzie wędrują męskie oczy – wędrówki ciąg dalszy

Gdzie wędrują męskie oczy – wędrówki ciąg dalszy

przez PewnaPani
0 komentarz

Pora kontynuować Naszą podróż po kobiecym ciele. Poruszyć temat kolejnych fragmentów kobiecego ciała, na które z uwielbieniem patrzą mężczyźni oraz podsunąć kilka korzystnych wskazówek.
Zejdźmy wzrokiem poniżej pasa i zerknijmy na…nogi. Długie i szczupłe nogi przykuwają wzrok bez wątpienia. Do tego buty na obcasie, spódniczka kroju ołówkowego i facetom od razu robi się ciepło. Pończochy lub zakolanówki też nie są głupim pomysłem. Nie zakładajcie jednak szpilek, jeśli nie potraficie za bardzo w nich chodzić. Wiem, że nie jest to łatwa sztuka, bo sam próbowałem, ale o tym może innym razem.  Ładnie wyeksponowane nogi wzbudzają zainteresowanie mężczyzn. Jeśli nie macie za dużego biustu to nogami możecie nadrobić wszelkie zaległości. Gdy tylko usiądziecie i założycie nogę na nogę to samiec bez zwątpienia natychmiastowo Was zlustruje.Teraz zagadka. Co to jest? Znajduje się wyżej niż nogi, jest okrągłe i zmusza facetów do skrętu szyi? Tak oczywiście, że macie racje. Chodzi mi o tyłek lub jak też wolicie pupę.  Jakiż mężczyzna nie uwielbia tej części kobiecego ciała? Kształtna, jędrna, duża lub mała. Każda pupa jest doskonała. Zapewne każda z Was wie jak odpowiednio nią poruszać, aby kusić mężczyzn. Ostatnio modne stało się wśród Was chodzenie w legginsach. Nie zaprzeczę, że ładnie to wygląda jednak jak dla mnie legginsy nie powinny zastępować wam spodni, które są dość istotną częścią garderoby, szczególnie w jesień czy zimę.  Jednakże nie uda się ukryć, że damska pupa kręci mężczyzn, szczególnie, gdy Wy też nią kręcicie.Na koniec chciałbym napisać o czymś równie wartościowym (przynajmniej dla mnie) w kobiecym wyglądzie, czyli o oczach. Kobiece oczy mają w sobie coś niezwykłego. Pewnego rodzaju magnetyzm, który przyciąga facetów. Między innymi mam na myśli te zalotne spojrzenie, po którym wiadomo wszystko lub nic.  My lubimy odkrywać coś nowego, tajemniczego. Właśnie coś takiego jest w Waszych oczach i w ich spojrzeniu. To samo pewnie miał na myśli Arthur Conan Doyle pisząc: „Kobieta miewa w oczach błyski stokroć wymowniejsze od słów.”

Tym krótkim, ale jakże cennym i głębokim cytatem chciałbym zakończyć Naszą wzrokową wędrówkę po kobiecym ciele. My mężczyźni lubimy zwracać uwagę na wasz wygląd oraz urodę. Potrafimy docenić wasze piękno w każdej postaci. Zatem nie popadajcie w kompleksy, tylko akceptujcie siebie takie, jakie jesteście oraz pracujcie nad sobą a na pewno niejeden mężczyzna zwróci na Was uwagę.

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie