Strona główna » WARSAW FASHION WEEKEND

WARSAW FASHION WEEKEND

przez PewnaPani
0 komentarz

O godzinie 17 na warszawskiej Pradze w Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 rozpoczęło się wielkie wydarzenie modowe jakim jest WARSAW FASHION WEEKEND. Spotkają się tam wszyscy miłośnicy mody, by obejrzeć pokazy zarówno polskich jak i zagranicznych projektantów. Całą imprezę poprowadzą Joanna Horodyńska i Ada Fijał.

""
W dniach 13-14 kwietnia podczas Warsaw Fashion Weekend zaprezentują się hiszpańscy projektanci będący gośćmi specjalnymi imprezy jak duet projektantów tworzący markę Martinez Lierah, Juan Pedro Lopez czy Alexis Reyna. 13 kwietnia w piątek będziemy mogli obejrzeć kolekcje m.in.: Aleksandry Markowskiej i Asi Wysoczyńskiej. Zobaczymy również pokaz mody Barada Sevilla we współpracy z Deni Cler, Gavel – Itaka Podróże w Stylu Gwiazd oraz wspaniałe kolekcje gości specjalnych. W sobotę 14 kwietnia impreza startuje o 11, a swoje projekty zaprezentują Katarzyna Górecka, Lana Nguyen, Ewa Szabatin, Małgorzata Czudak, Rina Cossack, Elie Tahari, Fabiana Filippi i Ania Drabczyńska we współpracy z Lewanowicz i Stamps.

   Pod koniec dnia będziemy mogli obejrzeć koncert Fashion Rock w trakcie którego wystąpią znani i cenieni muzycy jak np. Ramona Rey i Natalia Lubrano. Podczas koncertu zostaną na żywo zaprezentowane najlepsze kolekcje. Dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Rak’n’Roll.

You may also like

Zostaw komentarz

©Pewna Pani. All Right Reserved.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. OK Więcej

Polityka prywatności i plików cookie