Kobieta

Dzisiaj jest 14.04.2021. Imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Moda w rękach zdolnych projektantów!

FOSO Fashion Diamonds Discovery to platforma dla projektantów odzieży, promująca pracę najzdolniejszych adeptów sztuki modowej. To wyjątkowa szansa, która projektantom umożliwi zaprezentowanie swoich prac największym firmom modowym z całego świata-bez kosztów!
Z inicjatywy FOSO Fashion Diamonds Discovery, powstaje Praktyczna Akademia Mody. Zależy nam na poinformowaniu jak najszerszej grupy odbiorców o modowym przedsięwzięciu, promującym nowoczesne podejście do edukacji!
Praktyczna Akademia Mody, prywatna szkoła praktycznej edukacji, dedykowana młodzieży i dorosłym, wszystkim, którzy pragną rozwijać swoje pasje związane z modą. Praktyczna Akademia Mody (PAM) oparta jest na krótkich, skutecznych weekendowych kursach odzieżowych, podczas których uczestnicy poznają tajniki szalenie praktycznego zastosowania wiedzy modowej z zakresu projektowania, stylizacji, konstrukcji i szycia. Co jest najlepsze w PAM ...? To, że nie ma żadnych ograniczeń, każdy może skorzystać z tych zajęć niezależnie od swojego aktualnego zawodu czy wieku!
Wiedza powinna służyć konkretnym korzyściom, dlatego w czasie zajęć uczestnicy odkryją sekrety procesu tworzenia indywidualnego ubioru mając do dyspozycji nawet skromne zasoby. Większość z nas ma w szafach ubrania, które leżą bezużytecznie od lat, czekając na okazję, by je ubrać. Nie chcemy ich wyrzucać, ale od dawna czegoś im brakuje. Zajęcia PAM kładą szczególny nacisk na to, aby z pomocą instruktorów stworzyć z nich zupełnie nowy wyrób, nadając mu "drugie życie", ale tym razem będzie to ubranie jedyne w swoim rodzaju, a co najważniejsze dopasowane do sylwetki uczestnika, dopieszczone pod względem stylistycznym, ozdobione gustownymi i nieco pretensjonalnymi, ale zwracającymi uwagę dodatkami i detalami. W efekcie powstanie ubranie, które nabierze cech wyjątkowego wyrobu butikowego, wysmakowanego, nieosiągalnego dla innych... słowem perełka!
Zajęcia PAM prowadzić będą praktycy pracujący na bieżąco w przemyśle mody i dziedzinach z nim związanych, wybitni specjaliści w swoim fachu, uczestniczący także w strategicznie ważnym procesie odbudowy szkolnictwa mody w Polsce. Należą do nich miedzy innymi:

•  Robert Mojsak- Dzienikarz, Producent telewizyjny POLSAT
•  Maciej Urlich- Studio Fotograficzne
•  Elżbieta Czernik- Dyrektor ZSPiSU Sosnowiec
•  Wiesław Wójcik- Prezes Zarządu Corpo Sp. z o.o.
•  Dr Janusz Zieliński- Politechnika Łódzka
•  Monika Idzikowska- projektantka mody
•  Grażyna Hase- projektantka mody
•  Ilona Kanclerz- projektantka mody
•  Dorota Morawetz- scenograf, projektantka mody


PAM zapewnia narzędzia, surowce, dodatki oraz pozostałe niezbędne materiały do szkolenia. Uczestnik jedynie musi przynieść 2 sztuki odzieży do recyklingu.

Zajęcia pilotażowe Praktycznej Akademii Mody odbędą się 14 kwietnia 2012 we Wrocławiu. Zarejestrowany materiał filmowy wykorzystamy do produkcji modowego programu telewizyjnego!


Więcej informacji na

• www.foso.pl
• www.facebook.com/FOSO.Fashion.Diamonds.Discovery

ZOBACZ TAKŻE

 

DODAJ KOMENTARZ
* Zaloguj się jako Redaktor, a Twój komentarz pojawi się od razu po dodaniu!

Dozwolone znaki: A-Za-z0-9-_
Maximum 255 znaków.

np. jan_kowalski24@poczta.pl
Twój adres nie będzie publikowany.

Dozwolone wszystkie znaki.
Minimum 5 znaków.

for BOT we speak NO!

Przepisz odpowiedź z
powyższego obrazka.

ANKIETA

Czy jesteś zadowolona ze swojej pracy?

Sennik! Sprawdź znaczenie swojego snu

Polecamy także:
Życzenia na Wielkanoc 2014
X PRZECZYTAJ O TYM
Nadchodzi jesień – najlepsza pora roku na pozbycie się niechcianych przebarwień i rozszerzonych naczynek
 
  Przebarwienia, czyli brązowawe plamy różnej wielkości i o nieregularnym kształcie to nie tylko coś co oszpeca naszą skórę ale też wpływa wizualnie na to na ile lat [...] czytaj więcej »